Retour à la recherche

QUBIZ SRL

ActifAssujetti à la TVA

QUBIZ SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Oradea, Bihor. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 119.250.246 lei și un profit net de 22.916.504 lei cu 321 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 24049362 · Santé financière

Classement en 2025 : Bihor n°84CAEN 6210 n°62

Informations générales

NomQUBIZ SRL
CUI24049362
N° d'immatriculationJ2008001563054
AdresseDR. LOUIS PASTEUR, 165A, Municipiul Oradea, Bihor
Code CAEN principal6210
Date d'immatriculation13/06/2008
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ANGHEL IOANAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

110 M RON

vs 119 M RON

≈ 21,9 M €

Profit net (2025)

16,5 M RON

vs 22,9 M RON

≈ 3,27 M €

Capitaluri proprii (2025)

51,3 M RON

vs 58,7 M RON

≈ 10,2 M €

Angajați (2025)

300
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
110 157 796
≈ 21,9 M €
16 489 313
≈ 3,27 M €
300
2024
119 250 246
≈ 24 M €
22 916 504
≈ 4,61 M €
321
2023
83 564 040
≈ 16,9 M €
18 495 224
≈ 3,74 M €
228
2022
40 693 021
≈ 8,25 M €
6 541 076
≈ 1,33 M €
145
2021
33 775 504
≈ 6,86 M €
11 325 113
≈ 2,3 M €
111
2020
28 758 605
≈ 5,95 M €
9 246 998
≈ 1,91 M €
119
2019
25 515 064
≈ 5,38 M €
7 492 164
≈ 1,58 M €
118
2018
20 741 933
≈ 4,46 M €
6 041 591
≈ 1,3 M €
110
2017
16 945 315
≈ 3,71 M €
4 881 085
≈ 1,07 M €
101
2016
16 180 393
≈ 3,6 M €
4 495 374
≈ 1 M €
86
2015
15 264 104
≈ 3,43 M €
5 172 485
≈ 1,16 M €
75
2014
10 608 610
≈ 2,39 M €
2 461 554
≈ 554 k €
58
2013
5 290 347
≈ 1,2 M €
1 122 841
≈ 254 k €
40
2012
2 579 479
≈ 579 k €
421 897
≈ 94,7 k €
33

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

15%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

32,2%

Ratio de liquidité générale

3,62

Rotation des actifs

1,74

Chiffre d'affaires / salarié

367 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-06-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma QUBIZ SRL după CUI?

Cauți CUI 24049362. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru QUBIZ SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru QUBIZ SRL?

Datele de facturare sunt denumirea QUBIZ SRL, CUI 24049362, nr. Reg. Com. J2008001563054, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are QUBIZ SRL în 2025?

QUBIZ SRL (CUI 24049362) a avut o marjă de profit net de 15% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).