Retour à la recherche

STRUCT SRL

ActifAssujetti à la TVA

STRUCT SRL este o firmă înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Călărași. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al motocicletelor și al pieselor și accesoriilor pentru motociclete.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 23950760 · Santé financière

Classement en 2025 : Călărași n°1866CAEN 4673 n°1853

Informations générales

NomSTRUCT SRL
CUI23950760
N° d'immatriculationJ2008000434511
AdresseStr. Varianta Nord, 30, Municipiul Călăraşi, Călăraşi
Code CAEN principal8299
Codes CAEN autorisés7020821082408299
Date d'immatriculation23/05/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

527 k RON

vs 471 k RON

≈ 105 k €

Profit net (2025)

235 k RON

vs 221 k RON

≈ 46,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

235 k RON

vs 221 k RON

≈ 46,7 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
527 479
≈ 105 k €
235 113
≈ 46,7 k €
1
2024
471 499
≈ 94,8 k €
220 700
≈ 44,4 k €
1
2023
473 978
≈ 95,8 k €
299 937
≈ 60,6 k €
1
2020
313 472
≈ 64,8 k €
272 990
≈ 56,4 k €
—
2019
272 017
≈ 57,3 k €
254 121
≈ 53,6 k €
—
2018
236 237
≈ 50,8 k €
223 254
≈ 48 k €
—
2017
94 117
≈ 20,6 k €
70 652
≈ 15,5 k €
—
2016
35 829
≈ 7,98 k €
25 188
≈ 5,61 k €
—
2015
45 300
≈ 10,2 k €
8 471
≈ 1,91 k €
—
2014
202 518
≈ 45,6 k €
160 721
≈ 36,2 k €
0
2013
20 500
≈ 4,64 k €
257
≈ 58,2 €
1
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—
2022Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2021Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

44,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

2,55

Rotation des actifs

1,39

Chiffre d'affaires / salarié

527 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2013-07-03—
2008-05-272009-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma STRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 23950760. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STRUCT SRL, CUI 23950760, nr. Reg. Com. J2008000434511, sediu Municipiul Călăraşi, Călăraşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STRUCT SRL în 2025?

STRUCT SRL (CUI 23950760) a avut o marjă de profit net de 44,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).