Retour à la recherche

CRIZANTEMA COM SRL

ActifAssujetti à la TVA

CRIZANTEMA COM SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în sat Făcăeni, județul Ialomița. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 726.340 lei și un profit net de 71.158 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 2392695 · Santé financière

Classement en 2025 : Ialomița n°1542CAEN 4711 n°9747

Informations générales

NomCRIZANTEMA COM SRL
CUI2392695
N° d'immatriculationJ1992000867219
AdresseCom. FACAENI, -, Sat Făcăeni, Comuna Făcăeni, Ialomiţa
Code CAEN principal4711
Date d'immatriculation24/09/1992
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Feteşti
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MILEA VASILICAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

726 k RON

vs 718 k RON

≈ 144 k €

Profit net (2025)

71,2 k RON

vs 73,2 k RON

≈ 14,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

125 k RON

vs 127 k RON

≈ 24,9 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
726 340
≈ 144 k €
71 158
≈ 14,1 k €
2
2024
717 859
≈ 144 k €
73 154
≈ 14,7 k €
2
2023
715 509
≈ 145 k €
42 862
≈ 8,67 k €
2
2022
948 278
≈ 192 k €
164 746
≈ 33,4 k €
2
2021
569 444
≈ 116 k €
47 899
≈ 9,73 k €
2
2020
493 029
≈ 102 k €
31 102
≈ 6,43 k €
2
2019
730 416
≈ 154 k €
80 648
≈ 17 k €
2
2018
631 803
≈ 136 k €
46 641
≈ 10 k €
2
2017
529 170
≈ 116 k €
43 059
≈ 9,43 k €
2
2016
586 380
≈ 131 k €
72 148
≈ 16,1 k €
2
2015
521 406
≈ 117 k €
31 090
≈ 6,99 k €
3
2014
448 331
≈ 101 k €
13 058
≈ 2,94 k €
3
2013
403 618
≈ 91,3 k €
33 160
≈ 7,5 k €
2
2012
335 192
≈ 75,2 k €
7 749
≈ 1,74 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

9,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

56,8%

Ratio de liquidité générale

2,82

Rotation des actifs

3,84

Chiffre d'affaires / salarié

363 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CRIZANTEMA COM SRL după CUI?

Cauți CUI 2392695. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CRIZANTEMA COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CRIZANTEMA COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CRIZANTEMA COM SRL, CUI 2392695, nr. Reg. Com. J1992000867219, sediu Sat Făcăeni, Comuna Făcăeni, Ialomiţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CRIZANTEMA COM SRL în 2025?

CRIZANTEMA COM SRL (CUI 2392695) a avut o marjă de profit net de 9,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).