Retour à la recherche

SVT SYSTEMS SRL

ActifAssujetti à la TVA

SVT SYSTEMS SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și firma a înregistrat o cifră de afaceri de 377.108 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 23838147 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°12315CAEN 6920 n°2846

Informations générales

NomSVT SYSTEMS SRL
CUI23838147
N° d'immatriculationJ2008001753358
AdresseSALCÎMILOR, 32, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6920
Date d'immatriculation08/05/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CIUPE EMILIAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

377 k RON

vs 392 k RON

≈ 74,8 k €

Profit net (2025)

151 k RON

vs 156 k RON

≈ 29,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

151 k RON

vs 156 k RON

≈ 29,9 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
377 108
≈ 74,8 k €
150 615
≈ 29,9 k €
2
2024
391 999
≈ 78,8 k €
155 510
≈ 31,3 k €
2
2023
421 435
≈ 85,2 k €
232 800
≈ 47,1 k €
2
2022
382 583
≈ 77,6 k €
176 687
≈ 35,8 k €
3
2021
392 973
≈ 79,9 k €
202 908
≈ 41,2 k €
3
2020
372 396
≈ 77 k €
157 127
≈ 32,5 k €
4
2019
293 310
≈ 61,8 k €
28 422
≈ 5,99 k €
4
2018
252 754
≈ 54,3 k €
75 510
≈ 16,2 k €
4
2017
233 506
≈ 51,1 k €
24 788
≈ 5,43 k €
4
2016
218 356
≈ 48,6 k €
-11 182
≈ -2,49 k €
4
2015
196 247
≈ 44,2 k €
43 459
≈ 9,78 k €
2
2014
113 464
≈ 25,5 k €
28 812
≈ 6,48 k €
3
2013
80 772
≈ 18,3 k €
-7 279
≈ -1,65 k €
3
2012
88 721
≈ 19,9 k €
-859
≈ -193 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

39,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

4,38

Rotation des actifs

1,93

Chiffre d'affaires / salarié

189 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-05-09—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SVT SYSTEMS SRL după CUI?

Cauți CUI 23838147. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SVT SYSTEMS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SVT SYSTEMS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SVT SYSTEMS SRL, CUI 23838147, nr. Reg. Com. J2008001753358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SVT SYSTEMS SRL în 2025?

SVT SYSTEMS SRL (CUI 23838147) a avut o marjă de profit net de 39,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).