FARMACIA IRIS SRL
FARMACIA IRIS SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Adjud, județul Vrancea. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 pentru închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 2379726 · Santé financière
Classement en 2025 : Vrancea n°4704CAEN 6820 n°8614
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
151 k RON
≈ 30 k €
Profit net (2025)
44,7 k RON
≈ 8,87 k €
Capitaluri proprii (2025)
291 k RON
≈ 57,8 k €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 151 213 ≈ 30 k € | 44 667 ≈ 8,87 k € | 1 |
| 2024 | 149 237 ≈ 30 k € | 34 723 ≈ 6,98 k € | 1 |
| 2023 | 148 372 ≈ 30 k € | 29 758 ≈ 6,02 k € | 1 |
| 2022 | 1 518 524 ≈ 308 k € | 3 098 348 ≈ 628 k € | 3 |
| 2021 | 3 642 119 ≈ 740 k € | 365 874 ≈ 74,4 k € | 7 |
| 2020 | 3 524 991 ≈ 729 k € | 289 963 ≈ 59,9 k € | 8 |
| 2019 | 3 605 730 ≈ 760 k € | 267 065 ≈ 56,3 k € | 8 |
| 2018 | 3 558 728 ≈ 765 k € | 361 846 ≈ 77,8 k € | 8 |
| 2017 | 3 923 556 ≈ 859 k € | 449 041 ≈ 98,3 k € | 8 |
| 2016 | 3 441 048 ≈ 766 k € | 391 997 ≈ 87,3 k € | 8 |
| 2015 | 3 289 789 ≈ 740 k € | 343 814 ≈ 77,3 k € | 8 |
| 2014 | 3 275 001 ≈ 737 k € | 387 929 ≈ 87,3 k € | 8 |
| 2013 | 3 023 785 ≈ 684 k € | 372 593 ≈ 84,3 k € | 7 |
| 2012 | 2 912 563 ≈ 654 k € | 342 534 ≈ 76,9 k € | 8 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
29,5%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
15,3%
Ratio de liquidité générale
3,08
Rotation des actifs
0,36
Chiffre d'affaires / salarié
151 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma FARMACIA IRIS SRL după CUI?
Cauți CUI 2379726. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARMACIA IRIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru FARMACIA IRIS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea FARMACIA IRIS SRL, CUI 2379726, nr. Reg. Com. J1992001022392, sediu Municipiul Adjud, Vrancea.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are FARMACIA IRIS SRL în 2025?
FARMACIA IRIS SRL (CUI 2379726) a avut o marjă de profit net de 29,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).