Retour à la recherche

CASA DE VINURI PODGORIA SRL

ActifAssujetti à la TVA

CASA DE VINURI PODGORIA SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în satul Podgoria, județul Buzău. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.654.349 lei și un profit net de 390.949 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 23791931 · Santé financière

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Buzău n°1674CAEN 1102 n°56

Informations générales

NomCASA DE VINURI PODGORIA SRL
CUI23791931
N° d'immatriculationJ2008000616108
AdresseSat Podgoria, Comuna Podgoria, Buzău
Code CAEN principal1102
Codes CAEN autorisés011101210161110247258292
Date d'immatriculation24/04/2008
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală R. Sărat
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
OLARU BENEDICTadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,65 M RON

vs 1,15 M RON

≈ 328 k €

Profit net (2025)

391 k RON

vs 62,8 k RON

≈ 77,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,29 M RON

vs 2,44 M RON

≈ 255 k €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 654 349
≈ 328 k €
390 949
≈ 77,6 k €
5
2024
1 152 491
≈ 232 k €
62 840
≈ 12,6 k €
7
2023
1 340 998
≈ 271 k €
338 326
≈ 68,4 k €
7
2022
703 832
≈ 143 k €
25 677
≈ 5,21 k €
5
2021
1 325 234
≈ 269 k €
447 294
≈ 90,9 k €
6
2020
617 103
≈ 128 k €
20 279
≈ 4,19 k €
6
2019
888 396
≈ 187 k €
21 684
≈ 4,57 k €
5
2018
733 126
≈ 158 k €
207 322
≈ 44,6 k €
6
2017
802 070
≈ 176 k €
206 877
≈ 45,3 k €
5
2016
642 275
≈ 143 k €
234 776
≈ 52,3 k €
5
2015
517 595
≈ 116 k €
116 191
≈ 26,1 k €
4
2014
402 113
≈ 90,5 k €
6 070
≈ 1,37 k €
4
2013
449 556
≈ 102 k €
87 401
≈ 19,8 k €
4
2012
323 392
≈ 72,6 k €
637 456
≈ 143 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

23,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

30,4%

Ratio de liquidité générale

0,36

Rotation des actifs

0,3

Chiffre d'affaires / salarié

331 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-05-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CASA DE VINURI PODGORIA SRL după CUI?

Cauți CUI 23791931. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CASA DE VINURI PODGORIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CASA DE VINURI PODGORIA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CASA DE VINURI PODGORIA SRL, CUI 23791931, nr. Reg. Com. J2008000616108, sediu Sat Podgoria, Comuna Podgoria, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CASA DE VINURI PODGORIA SRL în 2025?

CASA DE VINURI PODGORIA SRL (CUI 23791931) a avut o marjă de profit net de 23,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).