Retour à la recherche

CONSTRUCT C.D.P. SRL

ActifAssujetti à la TVA

CONSTRUCT C.D.P. SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Baia Mare. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 13.527.586 lei și un profit net de 6.009.159 lei cu 16 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 23770637 · Santé financière

Classement en 2025 : Maramureș n°324CAEN 7112 n°237

Informations générales

NomCONSTRUCT C.D.P. SRL
CUI23770637
N° d'immatriculationJ2008000779243
AdresseB-dul REPUBLICII, 25, Municipiul Baia Mare, Maramureş
Code CAEN principal7112
Date d'immatriculation22/04/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
COT RADU VASILEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

13,5 M RON

vs 11,3 M RON

≈ 2,68 M €

Profit net (2025)

6,01 M RON

vs 4,58 M RON

≈ 1,19 M €

Capitaluri proprii (2025)

6,25 M RON

vs 6,67 M RON

≈ 1,24 M €

Angajați (2025)

16
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
13 527 586
≈ 2,68 M €
6 009 159
≈ 1,19 M €
16
2024
11 285 625
≈ 2,27 M €
4 578 278
≈ 920 k €
13
2023
9 639 607
≈ 1,95 M €
3 161 103
≈ 639 k €
15
2022
8 392 085
≈ 1,7 M €
4 195 539
≈ 851 k €
15
2021
3 201 996
≈ 651 k €
1 311 099
≈ 266 k €
12
2020
2 996 490
≈ 619 k €
1 474 667
≈ 305 k €
8
2019
3 118 351
≈ 657 k €
2 127 701
≈ 448 k €
8
2018
2 643 197
≈ 568 k €
1 679 275
≈ 361 k €
3
2017
1 824 400
≈ 399 k €
1 194 738
≈ 262 k €
2
2016
448 282
≈ 99,8 k €
124 998
≈ 27,8 k €
2
2015
290 575
≈ 65,4 k €
66 092
≈ 14,9 k €
0
2014
290 628
≈ 65,4 k €
40 503
≈ 9,11 k €
0
2013
198 358
≈ 44,9 k €
83 398
≈ 18,9 k €
1
2012
434 209
≈ 97,4 k €
128 234
≈ 28,8 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

44,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

96,2%

Ratio de liquidité générale

1,31

Rotation des actifs

0,97

Chiffre d'affaires / salarié

845 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-04-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSTRUCT C.D.P. SRL după CUI?

Cauți CUI 23770637. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSTRUCT C.D.P. SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSTRUCT C.D.P. SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONSTRUCT C.D.P. SRL, CUI 23770637, nr. Reg. Com. J2008000779243, sediu Municipiul Baia Mare, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSTRUCT C.D.P. SRL în 2025?

CONSTRUCT C.D.P. SRL (CUI 23770637) a avut o marjă de profit net de 44,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).