Retour à la recherche

INTER FORMS SRL

ActifAssujetti à la TVA

CUI: 23725377 · Santé financière

Classement en 2024 : Iași n°6871CAEN 4690 n°3285

Informations générales

NomINTER FORMS SRL
CUI23725377
N° d'immatriculationJ22/1255/2008
AdresseFLORILOR, 15A, Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi
Code CAEN principal4690
Codes CAEN autorisés46194649469047918130
Date d'immatriculation15/04/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BACIU VIORELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

674 k RON

vs 746 k RON

≈ 136 k €

Profit net (2024)

47,3 k RON

vs 95,5 k RON

≈ 9,52 k €

Capitaluri proprii (2024)

1,2 M RON

vs 1,07 M RON

≈ 241 k €

Angajați (2024)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
674 287
≈ 136 k €
47 336
≈ 9,52 k €
1
2023
746 474
≈ 151 k €
95 474
≈ 19,3 k €
1
2022
692 331
≈ 140 k €
65 381
≈ 13,3 k €
1
2021
523 211
≈ 106 k €
75 964
≈ 15,4 k €
1
2020
506 895
≈ 105 k €
68 189
≈ 14,1 k €
1
2019
553 167
≈ 117 k €
45 948
≈ 9,68 k €
0
2018
541 068
≈ 116 k €
24 942
≈ 5,36 k €
1
2017
597 698
≈ 131 k €
60 157
≈ 13,2 k €
1
2016
505 369
≈ 113 k €
56 499
≈ 12,6 k €
1
2015
535 617
≈ 120 k €
98 110
≈ 22,1 k €
1
2014
478 463
≈ 108 k €
65 155
≈ 14,7 k €
1
2013
543 336
≈ 123 k €
64 261
≈ 14,5 k €
1
2012
491 400
≈ 110 k €
62 924
≈ 14,1 k €
1
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2024

Marge bénéficiaire nette

7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

3,9%

Ratio de liquidité générale

6,06

Rotation des actifs

0,5

Chiffre d'affaires / salarié

674 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-04-17—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INTER FORMS SRL după CUI?

Cauți CUI 23725377. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INTER FORMS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INTER FORMS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INTER FORMS SRL, CUI 23725377, nr. Reg. Com. J22/1255/2008, sediu Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INTER FORMS SRL în 2024?

INTER FORMS SRL (CUI 23725377) a avut o marjă de profit net de 7% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).