Retour à la recherche

COMAROM SRL

ActifAssujetti à la TVA

COMAROM SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Tulcea. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 261.737 lei și profitul net a fost de 124.039 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 2360960 · Santé financière

Classement en 2025 : Tulcea n°2643CAEN 5630 n°3336

Informations générales

NomCOMAROM SRL
CUI2360960
N° d'immatriculationJ36/427/1991
AdresseVICTORIEI, 68, Municipiul Tulcea, Tulcea
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation05/08/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ŞEACU DUMITRUadministrator
ŞEACU NASTASIAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

262 k RON

vs 258 k RON

≈ 51,9 k €

Profit net (2025)

124 k RON

vs 92,9 k RON

≈ 24,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

440 k RON

vs 801 k RON

≈ 87,4 k €

Angajați (2025)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
261 737
≈ 51,9 k €
124 039
≈ 24,6 k €
—
2024
258 348
≈ 51,9 k €
92 939
≈ 18,7 k €
—
2023
264 653
≈ 53,5 k €
67 366
≈ 13,6 k €
0
2022
260 378
≈ 52,8 k €
92 103
≈ 18,7 k €
—
2021
237 859
≈ 48,3 k €
81 375
≈ 16,5 k €
0
2020
210 716
≈ 43,6 k €
87 990
≈ 18,2 k €
—
2019
210 473
≈ 44,4 k €
151 729
≈ 32 k €
0
2018
201 899
≈ 43,4 k €
154 961
≈ 33,3 k €
—
2017
187 949
≈ 41,1 k €
123 055
≈ 26,9 k €
—
2016
183 338
≈ 40,8 k €
123 663
≈ 27,5 k €
0
2015
126 737
≈ 28,5 k €
15 953
≈ 3,59 k €
1
2014
71 296
≈ 16 k €
1 341
≈ 302 €
1
2013
76 949
≈ 17,4 k €
1 592
≈ 360 €
1
2012
75 018
≈ 16,8 k €
-41 820
≈ -9,39 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

47,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

28,2%

Ratio de liquidité générale

0,57

Rotation des actifs

0,4

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma COMAROM SRL după CUI?

Cauți CUI 2360960. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMAROM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COMAROM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea COMAROM SRL, CUI 2360960, nr. Reg. Com. J36/427/1991, sediu Municipiul Tulcea, Tulcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COMAROM SRL în 2025?

COMAROM SRL (CUI 2360960) a avut o marjă de profit net de 47,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).