Retour à la recherche

SIALCO CONSTRUCT SRL

ActifAssujetti à la TVA

SIALCO CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în satul Bărdești, comuna Sântana de Mureș, județul Mureș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.332.216 lei și un profit net de 446.391 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 23300058 · Santé financière

Classement en 2025 : Mureș n°2875CAEN 4211 n°949

Informations générales

NomSIALCO CONSTRUCT SRL
CUI23300058
N° d'immatriculationJ2008000296269
AdresseARMONIEI, 10, Sat Bărdeşti, Comuna Sântana de Mureş, Mureş
Code CAEN principal4211
Date d'immatriculation15/02/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CODARCEA SILVIUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,33 M RON

vs 1,01 M RON

≈ 264 k €

Profit net (2025)

446 k RON

vs 187 k RON

≈ 88,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

455 k RON

vs 219 k RON

≈ 90,3 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 332 216
≈ 264 k €
446 391
≈ 88,6 k €
2
2024
1 013 740
≈ 204 k €
187 172
≈ 37,6 k €
2
2023
1 342 678
≈ 271 k €
166 208
≈ 33,6 k €
4
2022
1 750 932
≈ 355 k €
314 810
≈ 63,8 k €
3
2020
1 249 081
≈ 258 k €
259 447
≈ 53,6 k €
4
2019
1 506 039
≈ 317 k €
346 795
≈ 73,1 k €
5
2018
886 518
≈ 191 k €
173 655
≈ 37,3 k €
5
2017
498 744
≈ 109 k €
-41 246
≈ -9,03 k €
7
2016
418 321
≈ 93,2 k €
4 172
≈ 929 €
3
2015
598 597
≈ 135 k €
28 128
≈ 6,33 k €
11
2014
313 358
≈ 70,5 k €
95 168
≈ 21,4 k €
8
2013
277 296
≈ 62,8 k €
29 299
≈ 6,63 k €
9
2012
274 843
≈ 61,7 k €
4 489
≈ 1,01 k €
—
2021Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

33,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

98,1%

Ratio de liquidité générale

1,17

Rotation des actifs

0,76

Chiffre d'affaires / salarié

666 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-02-19—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SIALCO CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 23300058. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SIALCO CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SIALCO CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SIALCO CONSTRUCT SRL, CUI 23300058, nr. Reg. Com. J2008000296269, sediu Sat Bărdeşti, Comuna Sântana de Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SIALCO CONSTRUCT SRL în 2025?

SIALCO CONSTRUCT SRL (CUI 23300058) a avut o marjă de profit net de 33,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).