BRIARI'S IND S.R.L.
BRIARI'S IND S.R.L. este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 155.774.350 lei și un profit net de 10.171.258 lei cu 102 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 2329485 · Santé financière
Classement en 2025 : Dolj n°38CAEN 4671 n°22
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
156 M RON
≈ 30,9 M €
Profit net (2025)
10,2 M RON
≈ 2,02 M €
Capitaluri proprii (2025)
181 M RON
≈ 36 M €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 155 774 350 ≈ 30,9 M € | 10 171 258 ≈ 2,02 M € | 102 |
| 2024 | 149 952 964 ≈ 30,1 M € | 28 084 258 ≈ 5,65 M € | 106 |
| 2023 | 193 397 450 ≈ 39,1 M € | 15 203 361 ≈ 3,07 M € | 110 |
| 2022 | 126 695 871 ≈ 25,7 M € | 8 278 736 ≈ 1,68 M € | 115 |
| 2021 | 115 660 603 ≈ 23,5 M € | 8 964 963 ≈ 1,82 M € | 105 |
| 2020 | 99 598 753 ≈ 20,6 M € | 4 223 461 ≈ 873 k € | 92 |
| 2019 | 88 014 198 ≈ 18,5 M € | 4 430 514 ≈ 934 k € | 88 |
| 2018 | 76 594 971 ≈ 16,5 M € | 2 976 955 ≈ 640 k € | 90 |
| 2017 | 93 924 307 ≈ 20,6 M € | 4 405 969 ≈ 965 k € | 92 |
| 2016 | 126 227 690 ≈ 28,1 M € | 6 727 497 ≈ 1,5 M € | 94 |
| 2015 | 81 286 926 ≈ 18,3 M € | 4 169 235 ≈ 938 k € | 91 |
| 2014 | 46 060 797 ≈ 10,4 M € | 1 905 510 ≈ 429 k € | 99 |
| 2013 | 44 945 675 ≈ 10,2 M € | 686 771 ≈ 155 k € | 99 |
| 2012 | 39 063 015 ≈ 8,77 M € | 403 283 ≈ 90,5 k € | 96 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
6,5%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
5,6%
Ratio de liquidité générale
4,02
Rotation des actifs
0,74
Chiffre d'affaires / salarié
1,53 M RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- TOTAL CONSTRUCT SRL
Administrateur commun : PANAIT CORNEL EUGEN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma BRIARI'S IND S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 2329485. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BRIARI'S IND S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru BRIARI'S IND S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea BRIARI'S IND S.R.L., CUI 2329485, nr. Reg. Com. J1992002899160, sediu Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are BRIARI'S IND S.R.L. în 2025?
BRIARI'S IND S.R.L. (CUI 2329485) a avut o marjă de profit net de 6,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).