Retour à la recherche

LG PHARM SRL

ActifAssujetti à la TVA

LG PHARM SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 11.909.124 lei și un profit net de 1.959.061 lei cu 12 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 22972425 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°934CAEN 4646 n°337

Informations générales

NomLG PHARM SRL
CUI22972425
N° d'immatriculationJ2007004688357
AdresseStr. ARIES, 12, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4646
Date d'immatriculation20/12/2007
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
LUNGU ONUŢ PETRUadministrator
LUNGU ONUȚadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

11,9 M RON

vs 11,1 M RON

≈ 2,36 M €

Profit net (2025)

1,96 M RON

vs 1,8 M RON

≈ 389 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,99 M RON

vs 2,41 M RON

≈ 395 k €

Angajați (2025)

12
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
11 909 124
≈ 2,36 M €
1 959 061
≈ 389 k €
12
2024
11 082 739
≈ 2,23 M €
1 795 205
≈ 361 k €
12
2023
9 988 425
≈ 2,02 M €
1 452 100
≈ 294 k €
10
2022
8 153 982
≈ 1,65 M €
1 451 832
≈ 294 k €
9
2021
7 300 840
≈ 1,48 M €
1 364 264
≈ 277 k €
9
2020
4 831 519
≈ 999 k €
1 152 045
≈ 238 k €
9
2019
5 093 296
≈ 1,07 M €
1 280 077
≈ 270 k €
9
2018
4 575 629
≈ 983 k €
1 215 394
≈ 261 k €
9
2017
5 177 364
≈ 1,13 M €
1 481 800
≈ 324 k €
7
2016
3 448 358
≈ 768 k €
989 066
≈ 220 k €
7
2015
4 040 977
≈ 909 k €
1 315 023
≈ 296 k €
7
2014
3 804 498
≈ 856 k €
1 269 860
≈ 286 k €
7
2013
3 319 082
≈ 751 k €
1 093 445
≈ 247 k €
6
2012
2 911 054
≈ 653 k €
877 280
≈ 197 k €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

16,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

98,3%

Ratio de liquidité générale

1,25

Rotation des actifs

2,03

Chiffre d'affaires / salarié

992 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-12-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LG PHARM SRL după CUI?

Cauți CUI 22972425. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LG PHARM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LG PHARM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LG PHARM SRL, CUI 22972425, nr. Reg. Com. J2007004688357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LG PHARM SRL în 2025?

LG PHARM SRL (CUI 22972425) a avut o marjă de profit net de 16,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).