Retour à la recherche

FASTER GROUP SRL

ActifAssujetti à la TVA

FASTER GROUP SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice conform codului CAEN 2620.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 22759770 · Santé financière

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Timiș n°10365CAEN 2620 n°85

Informations générales

NomFASTER GROUP SRL
CUI22759770
N° d'immatriculationJ2007004248359
AdresseCalea BUZIAŞULUI, 77, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal2620
Codes CAEN autorisés26202732
Date d'immatriculation16/11/2007
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ŞERBAN MARIAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

482 k RON

vs 439 k RON

≈ 95,6 k €

Profit net (2025)

47,5 k RON

vs 336 RON

≈ 9,43 k €

Capitaluri proprii (2025)

48,1 k RON

vs 576 RON

≈ 9,55 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
481 596
≈ 95,6 k €
47 522
≈ 9,43 k €
1
2024
439 311
≈ 88,3 k €
336
≈ 67,5 €
1
2023
1 432 470
≈ 290 k €
911 895
≈ 184 k €
1
2022
3 530 044
≈ 716 k €
1 958 697
≈ 397 k €
1
2021
813 017
≈ 165 k €
492 723
≈ 100 k €
1
2020
8 168
≈ 1,69 k €
-122 646
≈ -25,4 k €
1
2019
811 184
≈ 171 k €
678 447
≈ 143 k €
1
2018
2 130 534
≈ 458 k €
1 560 060
≈ 335 k €
1
2017
900 683
≈ 197 k €
748 728
≈ 164 k €
1
2016
425 344
≈ 94,7 k €
194 458
≈ 43,3 k €
1
2015
281 996
≈ 63,4 k €
95 420
≈ 21,5 k €
1
2014
273 587
≈ 61,6 k €
155 806
≈ 35,1 k €
1
2013
155 785
≈ 35,3 k €
48 109
≈ 10,9 k €
2
2012
93 709
≈ 21 k €
27 434
≈ 6,16 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

9,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

98,8%

Ratio de liquidité générale

1

Rotation des actifs

0,37

Chiffre d'affaires / salarié

482 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-11-19—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FASTER GROUP SRL după CUI?

Cauți CUI 22759770. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FASTER GROUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FASTER GROUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FASTER GROUP SRL, CUI 22759770, nr. Reg. Com. J2007004248359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FASTER GROUP SRL în 2025?

FASTER GROUP SRL (CUI 22759770) a avut o marjă de profit net de 9,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).