Retour à la recherche

GIM TRUCK SRL

ActifAssujetti à la TVA

GIM TRUCK SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în satul Cumpăna, județul Constanța. Activitatea principală este transportul rutier de mărfuri, având o cifră de afaceri de 179.963 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 22721130 · Santé financière

Classement en 2025 : Constanța n°15613CAEN 4941 n°24868

Informations générales

NomGIM TRUCK SRL
CUI22721130
N° d'immatriculationJ2007003850133
AdresseBrizei, 10, Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa
Code CAEN principal4941
Date d'immatriculation09/11/2007
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MUNTEANU IONadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

180 k RON

vs 492 k RON

≈ 35,7 k €

Profit net (2025)

44,6 k RON

vs -9,53 k RON

≈ 8,85 k €

Capitaluri proprii (2025)

-206 k RON

vs -251 k RON

≈ -41 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
179 963
≈ 35,7 k €
44 567
≈ 8,85 k €
1
2024
492 374
≈ 99 k €
-9 525
≈ -1,91 k €
1
2023
478 342
≈ 96,7 k €
-112 945
≈ -22,8 k €
1
2022
832 659
≈ 169 k €
26 602
≈ 5,39 k €
1
2021
618 853
≈ 126 k €
-114 821
≈ -23,3 k €
2
2020
602 234
≈ 125 k €
3 565
≈ 737 €
2
2019
589 880
≈ 124 k €
22 035
≈ 4,64 k €
2
2018
578 947
≈ 124 k €
-57 181
≈ -12,3 k €
2
2017
639 400
≈ 140 k €
31 224
≈ 6,84 k €
2
2016
552 695
≈ 123 k €
-13 005
≈ -2,9 k €
3
2015
620 391
≈ 140 k €
31 245
≈ 7,03 k €
3
2014
561 448
≈ 126 k €
3 336
≈ 751 €
3
2013
439 240
≈ 99,4 k €
2 450
≈ 554 €
3
2012
339 736
≈ 76,2 k €
-33 653
≈ -7,55 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

24,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

—

Ratio de liquidité générale

0,04

Rotation des actifs

0,53

Chiffre d'affaires / salarié

180 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-11-13—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GIM TRUCK SRL după CUI?

Cauți CUI 22721130. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GIM TRUCK SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GIM TRUCK SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GIM TRUCK SRL, CUI 22721130, nr. Reg. Com. J2007003850133, sediu Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GIM TRUCK SRL în 2025?

GIM TRUCK SRL (CUI 22721130) a avut o marjă de profit net de 24,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).