Retour à la recherche

MADYVAL STAR SRL

Actif

MADYVAL STAR SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în Sat Urleta, Comuna Bănești, Prahova. Activitatea principală este codul CAEN 4719, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 340.787 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 22683605 · Santé financière

Classement en 2025 : Prahova n°9011CAEN 4719 n°2429

Informations générales

NomMADYVAL STAR SRL
CUI22683605
N° d'immatriculationJ2007002839296
Adresse110, Sat Urleta, Comuna Băneşti, Prahova
Code CAEN principal4711
Codes CAEN autorisés4711471247214724472747784791
Date d'immatriculation02/11/2007
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Câmpina
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BUSUIOC ADRIANAadministrator
BUSUIOC ADRIANadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

341 k RON

vs 283 k RON

≈ 67,6 k €

Profit net (2025)

1,78 k RON

vs 271 RON

≈ 353 €

Capitaluri proprii (2025)

8,47 k RON

vs 6,69 k RON

≈ 1,68 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
340 787
≈ 67,6 k €
1 778
≈ 353 €
2
2024
283 306
≈ 57 k €
271
≈ 54,5 €
1
2023
291 602
≈ 59 k €
-15 376
≈ -3,11 k €
2
2022
270 632
≈ 54,9 k €
512
≈ 104 €
2
2021
243 700
≈ 49,5 k €
11 118
≈ 2,26 k €
1
2020
246 985
≈ 51,1 k €
10 941
≈ 2,26 k €
1
2019
227 025
≈ 47,8 k €
4 219
≈ 889 €
1
2018
187 017
≈ 40,2 k €
448
≈ 96,3 €
1
2017
163 194
≈ 35,7 k €
-5 875
≈ -1,29 k €
1
2016
135 827
≈ 30,2 k €
536
≈ 119 €
1
2015
108 311
≈ 24,4 k €
356
≈ 80,1 €
1
2014
93 883
≈ 21,1 k €
83
≈ 18,7 €
1
2013
104 833
≈ 23,7 k €
-3 632
≈ -822 €
1
2012
112 587
≈ 25,3 k €
1 397
≈ 314 €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

21%

Ratio de liquidité générale

0,87

Rotation des actifs

5,88

Chiffre d'affaires / salarié

170 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MADYVAL STAR SRL după CUI?

Cauți CUI 22683605. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MADYVAL STAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MADYVAL STAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MADYVAL STAR SRL, CUI 22683605, nr. Reg. Com. J2007002839296, sediu Sat Urleta, Comuna Băneşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MADYVAL STAR SRL în 2025?

MADYVAL STAR SRL (CUI 22683605) a avut o marjă de profit net de 0,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).