Retour à la recherche

PRAKT INVEST SRL

Radiată

CUI: 22569997 · Santé financière

Classement en 2024 : Buzău n°954CAEN 6820 n°941

Informations générales

NomPRAKT INVEST SRL
CUI22569997
N° d'immatriculationJ2007001291107
AdresseTransilvaniei, 1, Municipiul Buzău, Buzău
Code CAEN principal6820
Codes CAEN autorisés6811681268206832
Date d'immatriculation15/10/2007
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
M****** M******administrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Radiată

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

2,97 M RON

vs 2,95 M RON

≈ 598 k €

Profit net (2024)

1,85 M RON

vs 2,03 M RON

≈ 372 k €

Capitaluri proprii (2024)

15,3 M RON

vs 18,4 M RON

≈ 3,07 M €

Angajați (2024)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
2 973 263
≈ 598 k €
1 848 243
≈ 372 k €
1
2023
2 954 260
≈ 597 k €
2 025 516
≈ 409 k €
1
2022
2 949 473
≈ 598 k €
2 065 711
≈ 419 k €
1
2021
2 936 756
≈ 597 k €
1 410 365
≈ 287 k €
1
2020
2 904 637
≈ 600 k €
1 126 871
≈ 233 k €
1
2019
2 715 817
≈ 572 k €
1 457 738
≈ 307 k €
1
2018
2 558 385
≈ 550 k €
974 057
≈ 209 k €
1
2017
2 396 463
≈ 525 k €
914 759
≈ 200 k €
1
2016
2 255 005
≈ 502 k €
807 119
≈ 180 k €
—
2015
2 124 284
≈ 478 k €
202 038
≈ 45,5 k €
0
2014
1 914 911
≈ 431 k €
98 787
≈ 22,2 k €
0
2013
3 305 206
≈ 748 k €
1 151 204
≈ 261 k €
1
2012
3 264 235
≈ 733 k €
858 995
≈ 193 k €
1
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2024

Marge bénéficiaire nette

62,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

12,1%

Ratio de liquidité générale

0,17

Rotation des actifs

0,14

Chiffre d'affaires / salarié

2,97 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-10-182026-01-05Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PRAKT INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 22569997. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PRAKT INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PRAKT INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PRAKT INVEST SRL, CUI 22569997, nr. Reg. Com. J2007001291107, sediu Municipiul Buzău, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PRAKT INVEST SRL în 2024?

PRAKT INVEST SRL (CUI 22569997) a avut o marjă de profit net de 62,2% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).