Classement en 2020 : Timiș n°21021CAEN 7320 n°628
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Radiată
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2020)
37,3 k RON
≈ 7,71 k €
Profit net (2020)
27,2 k RON
≈ 5,62 k €
Capitaluri proprii (2020)
0 RON
≈ 0 €
Angajați (2020)
2020
37,3 k RON
| 2012 | 0 RON | Profit net: -36,8 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 171 k RON | Profit net: 13,9 k RON |
| 2014 | 204 k RON | Profit net: -21,8 k RON |
| 2015 | 207 k RON | Profit net: 6,56 k RON |
| 2016 | 100 k RON | Profit net: -9,33 k RON |
| 2017 | 112 k RON | Profit net: -6,16 k RON |
| 2018 | 167 k RON | Profit net: -9,76 k RON |
| 2019 | 162 k RON | Profit net: -23 k RON |
| 2020 | 37,3 k RON | Profit net: 27,2 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 37 314 ≈ 7,71 k € | 27 167 ≈ 5,62 k € | 1 | ||||
| 2019 | 161 560 ≈ 34 k € | -22 963 ≈ -4,84 k € | — | ||||
| 2018 | 167 430 ≈ 36 k € | -9 763 ≈ -2,1 k € | 2 | ||||
| 2017 | 111 550 ≈ 24,4 k € | -6 159 ≈ -1,35 k € | — | ||||
| 2016 | 100 000 ≈ 22,3 k € | -9 327 ≈ -2,08 k € | 3 | ||||
| 2015 | 207 000 ≈ 46,6 k € | 6 558 ≈ 1,48 k € | 2 | ||||
| 2014 | 204 450 ≈ 46 k € | -21 834 ≈ -4,91 k € | 4 | ||||
| 2013 | 171 022 ≈ 38,7 k € | 13 860 ≈ 3,14 k € | — | ||||
| 2012 | 0 ≈ 0 € | -36 808 ≈ -8,26 k € | — | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2024 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2023 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2022 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2021 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2020
Marge bénéficiaire nette
72,8%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
—
Ratio de liquidité générale
—
Rotation des actifs
—
Chiffre d'affaires / salarié
37,3 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Întrebări frecvente
Cum verific firma RETAIL.COM SRL după CUI?
Cauți CUI 22539279. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RETAIL.COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru RETAIL.COM SRL?
Datele de facturare sunt denumirea RETAIL.COM SRL, CUI 22539279, nr. Reg. Com. J35/3711/2007, sediu Sat Pădureni, Comuna Pădureni, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are RETAIL.COM SRL în 2020?
RETAIL.COM SRL (CUI 22539279) a avut o marjă de profit net de 72,8% în 2020, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).