Retour à la recherche

ARONS INVEST SRL

ActifAssujetti à la TVA

ARONS INVEST SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în satul Apahida, județul Cluj. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 5.623.214 lei și profitul net a fost de 1.018.248 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 22440908 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°2286CAEN 7732 n°37

Informations générales

NomARONS INVEST SRL
CUI22440908
N° d'immatriculationJ2007004115127
AdresseLIBERTĂŢII, 347, Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj
Code CAEN principal7732
Date d'immatriculation20/09/2007
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BLANARU LIVIU ARONadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,62 M RON

vs 2,69 M RON

≈ 1,12 M €

Profit net (2025)

1,02 M RON

vs -1,09 M RON

≈ 202 k €

Capitaluri proprii (2025)

5,69 M RON

vs 5,28 M RON

≈ 1,13 M €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 623 214
≈ 1,12 M €
1 018 248
≈ 202 k €
1
2024
2 694 581
≈ 542 k €
-1 092 910
≈ -220 k €
1
2023
6 534 111
≈ 1,32 M €
1 645 491
≈ 333 k €
1
2022
2 041 900
≈ 414 k €
1 108 276
≈ 225 k €
2
2021
1 363 350
≈ 277 k €
29 889
≈ 6,07 k €
2
2020
1 130 291
≈ 234 k €
122 969
≈ 25,4 k €
3
2019
1 760 355
≈ 371 k €
467 993
≈ 98,6 k €
5
2018
2 029 501
≈ 436 k €
560 614
≈ 120 k €
8
2017
1 863 662
≈ 408 k €
172 780
≈ 37,8 k €
6
2016
2 057 331
≈ 458 k €
545 871
≈ 122 k €
6
2015
1 786 623
≈ 402 k €
104 034
≈ 23,4 k €
7
2014
2 054 951
≈ 462 k €
46 478
≈ 10,5 k €
5
2013
1 300 889
≈ 294 k €
27 501
≈ 6,22 k €
4
2012
46 357
≈ 10,4 k €
3 283
≈ 737 €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

18,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

17,9%

Ratio de liquidité générale

0,45

Rotation des actifs

0,83

Chiffre d'affaires / salarié

5,62 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2012-12-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ARONS INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 22440908. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ARONS INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ARONS INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ARONS INVEST SRL, CUI 22440908, nr. Reg. Com. J2007004115127, sediu Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ARONS INVEST SRL în 2025?

ARONS INVEST SRL (CUI 22440908) a avut o marjă de profit net de 18,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).