Retour à la recherche

ENDAGRO INVEST SRL

ActifAssujetti à la TVA

ENDAGRO INVEST SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Brăila. Cifra de afaceri în anul 2025 a fost de 5.279.156 lei și profitul net a fost de 149.516 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 2242124 · Santé financière

Classement en 2025 : Brăila n°393CAEN 4621 n°534

Informations générales

NomENDAGRO INVEST SRL
CUI2242124
N° d'immatriculationJ2013000428093
AdresseŞCOLILOR, 42, Municipiul Brăila, Brăila
Code CAEN principal4621
Date d'immatriculation26/06/2013
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BOGZEANU MARIUSadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,28 M RON

vs 4,27 M RON

≈ 1,05 M €

Profit net (2025)

150 k RON

vs 139 k RON

≈ 29,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

535 k RON

vs 385 k RON

≈ 106 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 279 156
≈ 1,05 M €
149 516
≈ 29,7 k €
2
2024
4 274 488
≈ 859 k €
139 329
≈ 28 k €
2
2023
8 934 096
≈ 1,81 M €
135 537
≈ 27,4 k €
2
2022
6 923 301
≈ 1,4 M €
109 233
≈ 22,2 k €
2
2021
23 705 134
≈ 4,82 M €
531 487
≈ 108 k €
2
2020
7 548 886
≈ 1,56 M €
544 286
≈ 113 k €
2
2019
10 388 345
≈ 2,19 M €
108 305
≈ 22,8 k €
2
2018
7 387 915
≈ 1,59 M €
350 332
≈ 75,3 k €
—
2017
7 198 051
≈ 1,58 M €
250 672
≈ 54,9 k €
—
2016
9 553 090
≈ 2,13 M €
411 560
≈ 91,6 k €
—
2015
8 033 160
≈ 1,81 M €
270 509
≈ 60,9 k €
—
2014
6 602 170
≈ 1,49 M €
218 338
≈ 49,1 k €
—
2013
3 576 366
≈ 809 k €
107 404
≈ 24,3 k €
—
2012
758 338
≈ 170 k €
20 123
≈ 4,52 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

2,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

28%

Ratio de liquidité générale

1,11

Rotation des actifs

1,76

Chiffre d'affaires / salarié

2,64 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2012-08-06—
1993-07-012009-05-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ENDAGRO INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 2242124. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENDAGRO INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ENDAGRO INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ENDAGRO INVEST SRL, CUI 2242124, nr. Reg. Com. J2013000428093, sediu Municipiul Brăila, Brăila.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ENDAGRO INVEST SRL în 2025?

ENDAGRO INVEST SRL (CUI 2242124) a avut o marjă de profit net de 2,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).