Retour à la recherche

CONTARD SRL

ActifAssujetti à la TVA

CONTARD SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în Sat Şag, Comuna Şag, Timiş. Activitatea principală este codul CAEN 6920, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 818.399 lei cu un profit net de 439.391 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 22395700 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°7510CAEN 6920 n°1064

Informations générales

NomCONTARD SRL
CUI22395700
N° d'immatriculationJ2007003358350
AdresseXXII, 54A, Sat Şag, Comuna Şag, Timiş
Code CAEN principal6920
Codes CAEN autorisés64216920702073208299
Date d'immatriculation12/09/2007
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
AZUGA LAURAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

818 k RON

vs 700 k RON

≈ 162 k €

Profit net (2025)

439 k RON

vs 362 k RON

≈ 87,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

440 k RON

vs 362 k RON

≈ 87,3 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
818 399
≈ 162 k €
439 391
≈ 87,2 k €
2
2024
700 065
≈ 141 k €
361 703
≈ 72,7 k €
2
2023
628 678
≈ 127 k €
370 318
≈ 74,9 k €
3
2022
400 801
≈ 81,3 k €
194 583
≈ 39,5 k €
2
2021
209 644
≈ 42,6 k €
69 270
≈ 14,1 k €
2
2020
257 879
≈ 53,3 k €
158 131
≈ 32,7 k €
2
2019
257 682
≈ 54,3 k €
111 352
≈ 23,5 k €
3
2018
297 667
≈ 64 k €
104 521
≈ 22,5 k €
4
2017
195 214
≈ 42,7 k €
81 116
≈ 17,8 k €
2
2016
151 997
≈ 33,8 k €
36 151
≈ 8,05 k €
3
2015
122 068
≈ 27,5 k €
14 019
≈ 3,15 k €
2
2014
120 148
≈ 27 k €
38 988
≈ 8,77 k €
1
2013
65 370
≈ 14,8 k €
11 841
≈ 2,68 k €
1
2012
35 449
≈ 7,96 k €
2 895
≈ 650 €
0

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

53,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

6,51

Rotation des actifs

1,59

Chiffre d'affaires / salarié

409 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2023-01-01—
2007-09-172016-07-08Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTARD SRL după CUI?

Cauți CUI 22395700. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTARD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTARD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONTARD SRL, CUI 22395700, nr. Reg. Com. J2007003358350, sediu Sat Şag, Comuna Şag, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTARD SRL în 2025?

CONTARD SRL (CUI 22395700) a avut o marjă de profit net de 53,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).