Retour à la recherche

PRONT MURAL SRL

Actif

PRONT MURAL SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Dej, județul Cluj. Activitatea principală este de creație în domeniul artelor vizuale conform codului CAEN 9012.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 22385722 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°19491CAEN 9012 n°33

Informations générales

NomPRONT MURAL SRL
CUI22385722
N° d'immatriculationJ2007003945127
AdresseCRÂNGULUI, 74, Municipiul Dej, Cluj
Code CAEN principal9012
Date d'immatriculation10/09/2007
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Dej
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BUMBU CONSTANTINadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

271 k RON

vs 222 k RON

≈ 53,7 k €

Profit net (2025)

207 k RON

vs 167 k RON

≈ 41 k €

Capitaluri proprii (2025)

227 k RON

vs 187 k RON

≈ 45,1 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
270 500
≈ 53,7 k €
206 692
≈ 41 k €
1
2024
221 500
≈ 44,5 k €
167 168
≈ 33,6 k €
1
2023
77 215
≈ 15,6 k €
36 376
≈ 7,35 k €
1
2022
258 500
≈ 52,4 k €
213 782
≈ 43,4 k €
1
2021
100 000
≈ 20,3 k €
69 704
≈ 14,2 k €
1
2020
293 721
≈ 60,7 k €
261 146
≈ 54 k €
1
2019
300 000
≈ 63,2 k €
250 820
≈ 52,9 k €
1
2018
100 000
≈ 21,5 k €
64 793
≈ 13,9 k €
1
2017
114 600
≈ 25,1 k €
107 543
≈ 23,5 k €
1
2016
217 500
≈ 48,4 k €
148 431
≈ 33,1 k €
1
2015
206 000
≈ 46,3 k €
38 421
≈ 8,64 k €
1
2014
98 000
≈ 22 k €
-111 143
≈ -25 k €
2
2013
58 172
≈ 13,2 k €
59 385
≈ 13,4 k €
3
2012
222 056
≈ 49,8 k €
67 601
≈ 15,2 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

76,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

91%

Ratio de liquidité générale

3,4

Rotation des actifs

0,84

Chiffre d'affaires / salarié

271 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2020-10-012021-01-20Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2011-10-012014-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PRONT MURAL SRL după CUI?

Cauți CUI 22385722. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PRONT MURAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PRONT MURAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PRONT MURAL SRL, CUI 22385722, nr. Reg. Com. J2007003945127, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PRONT MURAL SRL în 2025?

PRONT MURAL SRL (CUI 22385722) a avut o marjă de profit net de 76,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).