Retour à la recherche

BLUE LINE ENERGY SRL

ActifAssujetti à la TVA

BLUE LINE ENERGY SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în satul Rusu de Sus, comuna Nuseni, județul Bistrița-Năsăud. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 19.819.144 lei și un profit net de 7.818.118 lei cu 14 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 22308410 · Santé financière

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Bistrița-Năsăud n°159CAEN 7499 n°11

Informations générales

NomBLUE LINE ENERGY SRL
CUI22308410
N° d'immatriculationJ2007000786060
Adresse96, Sat Rusu de Sus, Comuna Nuseni, Bistriţa-Năsăud
Code CAEN principal7499
Date d'immatriculation23/08/2007
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bistriţa Năsăud
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
NATH DACIAN AURELadministrator si reprezentant
NATH DARIUS STELIANadministrator si reprezentant
NATH OFELIA CARMENadministrator si reprezentant

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

19,8 M RON

vs 13,4 M RON

≈ 3,93 M €

Profit net (2025)

7,82 M RON

vs 804 k RON

≈ 1,55 M €

Capitaluri proprii (2025)

23,6 M RON

vs 17,9 M RON

≈ 4,68 M €

Angajați (2025)

14
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
19 819 144
≈ 3,93 M €
7 818 118
≈ 1,55 M €
14
2024
13 386 859
≈ 2,69 M €
804 256
≈ 162 k €
13
2023
21 774 601
≈ 4,4 M €
8 999 041
≈ 1,82 M €
11
2022
38 647 295
≈ 7,84 M €
9 905 893
≈ 2,01 M €
11
2021
17 032 658
≈ 3,46 M €
1 641 469
≈ 334 k €
11
2020
13 597 309
≈ 2,81 M €
2 622 014
≈ 542 k €
12
2019
13 093 559
≈ 2,76 M €
1 289 743
≈ 272 k €
13
2018
15 606 295
≈ 3,35 M €
5 026 041
≈ 1,08 M €
13
2017
7 760 162
≈ 1,7 M €
-2 812 862
≈ -616 k €
15
2016
7 948 965
≈ 1,77 M €
1 826 737
≈ 407 k €
15
2015
10 986 274
≈ 2,47 M €
1 441 348
≈ 324 k €
14
2014
6 240 168
≈ 1,4 M €
980 038
≈ 221 k €
13
2013
2 908 311
≈ 658 k €
7 792
≈ 1,76 k €
11
2012
2 083 074
≈ 467 k €
888 797
≈ 199 k €
13

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

39,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

33,2%

Ratio de liquidité générale

0,15

Rotation des actifs

0,39

Chiffre d'affaires / salarié

1,42 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-08-24—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BLUE LINE ENERGY SRL după CUI?

Cauți CUI 22308410. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BLUE LINE ENERGY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BLUE LINE ENERGY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BLUE LINE ENERGY SRL, CUI 22308410, nr. Reg. Com. J2007000786060, sediu Sat Rusu de Sus, Comuna Nuseni, Bistriţa-Năsăud.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BLUE LINE ENERGY SRL în 2025?

BLUE LINE ENERGY SRL (CUI 22308410) a avut o marjă de profit net de 39,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).