Retour à la recherche

TRUST SOLUTION SRL

ActifAssujetti à la TVA

TRUST SOLUTION SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în sat Miroslava, județul Iași. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 437.295 lei și un profit net de 111.360 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 22235431 · Santé financière

Classement en 2025 : Iași n°8860CAEN 6831 n°714

Informations générales

NomTRUST SOLUTION SRL
CUI22235431
N° d'immatriculationJ2007002220223
AdressePĂDURII, 22A, Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi
Code CAEN principal6831
Date d'immatriculation08/08/2007
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
POPA GEANINA-ANAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

437 k RON

vs 296 k RON

≈ 86,8 k €

Profit net (2025)

111 k RON

vs 15,2 k RON

≈ 22,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

-140 k RON

vs -264 k RON

≈ -27,7 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
437 295
≈ 86,8 k €
111 360
≈ 22,1 k €
3
2024
296 130
≈ 59,5 k €
15 172
≈ 3,05 k €
3
2023
283 719
≈ 57,4 k €
60 525
≈ 12,2 k €
3
2022
262 244
≈ 53,2 k €
27 446
≈ 5,57 k €
3
2021
295 547
≈ 60,1 k €
4 046
≈ 822 €
2
2020
179 215
≈ 37,1 k €
70 794
≈ 14,6 k €
0
2019
88 399
≈ 18,6 k €
-293 031
≈ -61,8 k €
0
2018
88 539
≈ 19 k €
-9 950
≈ -2,14 k €
—
2017
65 195
≈ 14,3 k €
-66 712
≈ -14,6 k €
—
2016
143 750
≈ 32 k €
-26 783
≈ -5,96 k €
—
2015
227 470
≈ 51,2 k €
15 831
≈ 3,56 k €
—
2014
423 963
≈ 95,4 k €
97 171
≈ 21,9 k €
—
2013
71 734
≈ 16,2 k €
-1 027
≈ -232 €
—
2012
15 049
≈ 3,38 k €
-2 898
≈ -650 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

25,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

—

Ratio de liquidité générale

0,32

Rotation des actifs

2,55

Chiffre d'affaires / salarié

146 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2025-11-19—
2014-07-312022-03-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2007-08-102012-12-03Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.a) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma TRUST SOLUTION SRL după CUI?

Cauți CUI 22235431. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TRUST SOLUTION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TRUST SOLUTION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TRUST SOLUTION SRL, CUI 22235431, nr. Reg. Com. J2007002220223, sediu Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TRUST SOLUTION SRL în 2025?

TRUST SOLUTION SRL (CUI 22235431) a avut o marjă de profit net de 25,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).