Retour à la recherche

INTERDACO SRL

ActifAssujetti à la TVA

INTERDACO SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 0130.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 22176114 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°19742CAEN 0130 n°94

Informations générales

NomINTERDACO SRL
CUI22176114
N° d'immatriculationJ2007002822355
AdresseStr. STEAUA, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal161
Codes CAEN autorisés011146134673
Date d'immatriculation27/07/2007
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BARBU DANIEL JANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

340 k RON

vs 287 k RON

≈ 67,5 k €

Profit net (2025)

74,7 k RON

vs 242 RON

≈ 14,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

319 k RON

vs 167 k RON

≈ 63,3 k €

Angajați (2025)

1
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
340 173
≈ 67,5 k €
74 729
≈ 14,8 k €
1
2024
287 341
≈ 57,8 k €
242
≈ 48,6 €
1
2023
219 462
≈ 44,4 k €
77 417
≈ 15,7 k €
1
2022
316 702
≈ 64,2 k €
-18 360
≈ -3,72 k €
1
2021
311 701
≈ 63,3 k €
89 243
≈ 18,1 k €
—
2020
117 703
≈ 24,3 k €
-30 689
≈ -6,34 k €
—
2019
170 100
≈ 35,8 k €
-31 648
≈ -6,67 k €
—
2018
250 366
≈ 53,8 k €
23 151
≈ 4,97 k €
—
2017
316 272
≈ 69,2 k €
14 190
≈ 3,11 k €
0
2016
484 791
≈ 108 k €
9 768
≈ 2,18 k €
1
2015
402 790
≈ 90,6 k €
39 598
≈ 8,91 k €
—
2014
528 788
≈ 119 k €
1 792
≈ 403 €
—
2013
552 758
≈ 125 k €
14 957
≈ 3,38 k €
—
2012
361 565
≈ 81,1 k €
41 176
≈ 9,24 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

47,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

23,4%

Ratio de liquidité générale

2,94

Rotation des actifs

0,35

Chiffre d'affaires / salarié

159 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-08-03—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INTERDACO SRL după CUI?

Cauți CUI 22176114. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INTERDACO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INTERDACO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INTERDACO SRL, CUI 22176114, nr. Reg. Com. J2007002822355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INTERDACO SRL în 2025?

INTERDACO SRL (CUI 22176114) a avut o marjă de profit net de 47,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).