Retour à la recherche

EXPLOFOREST SRL

ActifAssujetti à la TVA

EXPLOFOREST SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în satul Nepos, comuna Feldru, județul Bistrița-Năsăud. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.114.055 lei și un profit net de 176.112 lei cu 4 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 22125536 · Santé financière

Classement en 2025 : Bistrița-Năsăud n°1837CAEN 0220 n°1009

Informations générales

NomEXPLOFOREST SRL
CUI22125536
N° d'immatriculationJ2007000676068
AdresseGeneral Ion Lup, 320, Sat Nepos, Comuna Feldru, Bistriţa-Năsăud
Code CAEN principal220
Date d'immatriculation17/07/2007
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Năsăud
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
POP ADRIANadministrator si reprezentant

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,11 M RON

vs 995 k RON

≈ 221 k €

Profit net (2025)

176 k RON

vs 383 k RON

≈ 35 k €

Capitaluri proprii (2025)

530 k RON

vs 774 k RON

≈ 105 k €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 114 055
≈ 221 k €
176 112
≈ 35 k €
4
2024
995 050
≈ 200 k €
382 982
≈ 77 k €
4
2023
543 746
≈ 110 k €
15 410
≈ 3,12 k €
3
2022
616 049
≈ 125 k €
98 542
≈ 20 k €
3
2021
676 501
≈ 137 k €
147 565
≈ 30 k €
6
2020
262 308
≈ 54,2 k €
699
≈ 145 €
5
2019
565 171
≈ 119 k €
221 570
≈ 46,7 k €
—
2018
394 451
≈ 84,8 k €
125 701
≈ 27 k €
—
2017
267 238
≈ 58,5 k €
795
≈ 174 €
2
2016
103 748
≈ 23,1 k €
1 167
≈ 260 €
1
2015
68 410
≈ 15,4 k €
-24 308
≈ -5,47 k €
5
2014
92 579
≈ 20,8 k €
37 432
≈ 8,42 k €
2
2013
274 365
≈ 62,1 k €
34 001
≈ 7,69 k €
2
2012
271 947
≈ 61 k €
6 294
≈ 1,41 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

15,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

33,2%

Ratio de liquidité générale

0,36

Rotation des actifs

1,04

Chiffre d'affaires / salarié

279 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EXPLOFOREST SRL după CUI?

Cauți CUI 22125536. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EXPLOFOREST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EXPLOFOREST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EXPLOFOREST SRL, CUI 22125536, nr. Reg. Com. J2007000676068, sediu Sat Nepos, Comuna Feldru, Bistriţa-Năsăud.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EXPLOFOREST SRL în 2025?

EXPLOFOREST SRL (CUI 22125536) a avut o marjă de profit net de 15,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).