Retour à la recherche

ELSACOM SRL

ActifAssujetti à la TVA

ELSACOM SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în orașul Pantelimon, județul Ilfov. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 773.142 lei și un profit net de 199.252 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 22122 · Santé financière

Classement en 2025 : Ilfov n°11118CAEN 2893 n°26

Informations générales

NomELSACOM SRL
CUI22122
N° d'immatriculationJ2016001968232
AdresseAURORA, 41, Oraş Pantelimon, Ilfov
Code CAEN principal2893
Date d'immatriculation09/05/2016
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GȔMȔŞSOY MIHAELAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

773 k RON

vs 515 k RON

≈ 153 k €

Profit net (2025)

199 k RON

vs -45,2 k RON

≈ 39,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

389 k RON

vs 190 k RON

≈ 77,3 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
773 142
≈ 153 k €
199 252
≈ 39,5 k €
3
2024
514 603
≈ 103 k €
-45 215
≈ -9,09 k €
3
2023
703 506
≈ 142 k €
234 488
≈ 47,4 k €
2
2022
623 268
≈ 126 k €
61 676
≈ 12,5 k €
2
2021
828 977
≈ 168 k €
440 208
≈ 89,5 k €
2
2020
61 244
≈ 12,7 k €
-79 859
≈ -16,5 k €
2
2019
235 458
≈ 49,6 k €
76 589
≈ 16,1 k €
2
2018
57 232
≈ 12,3 k €
-44 634
≈ -9,59 k €
2
2017
226 301
≈ 49,5 k €
-46 099
≈ -10,1 k €
3
2016
214 299
≈ 47,7 k €
9 037
≈ 2,01 k €
3
2015
296 894
≈ 66,8 k €
-69 996
≈ -15,7 k €
6
2014
139 919
≈ 31,5 k €
447
≈ 101 €
4
2013
529 878
≈ 120 k €
7 204
≈ 1,63 k €
2
2012
666 480
≈ 150 k €
1 340
≈ 301 €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

25,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

51,2%

Ratio de liquidité générale

2,14

Rotation des actifs

1,09

Chiffre d'affaires / salarié

258 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1994-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ELSACOM SRL după CUI?

Cauți CUI 22122. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ELSACOM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ELSACOM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ELSACOM SRL, CUI 22122, nr. Reg. Com. J2016001968232, sediu Oraş Pantelimon, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ELSACOM SRL în 2025?

ELSACOM SRL (CUI 22122) a avut o marjă de profit net de 25,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).