Retour à la recherche

GAP COMPANY SRL

ActifAssujetti à la TVA

GAP COMPANY SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 491.243 lei și un profit net de 107.527 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 22104150 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°10180CAEN 8121 n°650

Informations générales

NomGAP COMPANY SRL
CUI22104150
N° d'immatriculationJ2007002642355
AdresseRegele Carol I, 31, Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş
Code CAEN principal8121
Codes CAEN autorisés812181228123
Date d'immatriculation12/07/2007
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GHERGHE TUDORadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

491 k RON

vs 311 k RON

≈ 97,5 k €

Profit net (2025)

108 k RON

vs 45,8 k RON

≈ 21,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

108 k RON

vs 74 k RON

≈ 21,4 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
491 243
≈ 97,5 k €
107 527
≈ 21,3 k €
2
2024
311 175
≈ 62,6 k €
45 838
≈ 9,21 k €
2
2023
218 092
≈ 44,1 k €
35 923
≈ 7,26 k €
1
2022
157 402
≈ 31,9 k €
30 548
≈ 6,19 k €
1
2021
246 393
≈ 50,1 k €
67 658
≈ 13,8 k €
1
2020
269 673
≈ 55,8 k €
150 075
≈ 31 k €
1
2019
183 143
≈ 38,6 k €
68 281
≈ 14,4 k €
1
2018
162 552
≈ 34,9 k €
71 750
≈ 15,4 k €
1
2017
116 313
≈ 25,5 k €
-8 466
≈ -1,85 k €
1
2016
136 492
≈ 30,4 k €
-12 859
≈ -2,86 k €
1
2015
146 507
≈ 33 k €
31 245
≈ 7,03 k €
1
2014
87 572
≈ 19,7 k €
3 924
≈ 883 €
1
2013
46 356
≈ 10,5 k €
-14 548
≈ -3,29 k €
1
2012
132 641
≈ 29,8 k €
26 060
≈ 5,85 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

21,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

3,27

Rotation des actifs

3,19

Chiffre d'affaires / salarié

246 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2011-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GAP COMPANY SRL după CUI?

Cauți CUI 22104150. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GAP COMPANY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GAP COMPANY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GAP COMPANY SRL, CUI 22104150, nr. Reg. Com. J2007002642355, sediu Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GAP COMPANY SRL în 2025?

GAP COMPANY SRL (CUI 22104150) a avut o marjă de profit net de 21,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).