Retour à la recherche

RIV AUTO SERV SRL

Actif

RIV AUTO SERV SRL este o firmă înființată în anul 2007 cu sediul în Municipiul Dej, Cluj. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 273.891 lei și un profit net de 200.161 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 21988075 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°22198CAEN 7490 n°1513

Informations générales

NomRIV AUTO SERV SRL
CUI21988075
N° d'immatriculationJ2007002826124
AdresseStr. AVRAM IANCU, 5, Municipiul Dej, Cluj
Code CAEN principal8210
Codes CAEN autorisés7420743074908219
Date d'immatriculation22/06/2007
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Dej
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
RUS IOANAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

216 k RON

vs 274 k RON

≈ 42,8 k €

Profit net (2025)

123 k RON

vs 200 k RON

≈ 24,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

123 k RON

vs 200 k RON

≈ 24,4 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
215 540
≈ 42,8 k €
122 530
≈ 24,3 k €
1
2024
273 891
≈ 55,1 k €
200 161
≈ 40,2 k €
1
2023
180 338
≈ 36,5 k €
120 775
≈ 24,4 k €
1
2022
209 853
≈ 42,6 k €
40 853
≈ 8,28 k €
4
2021
264 995
≈ 53,9 k €
105 538
≈ 21,4 k €
3
2020
271 439
≈ 56,1 k €
156 125
≈ 32,3 k €
3
2019
290 546
≈ 61,2 k €
140 712
≈ 29,7 k €
4
2018
285 698
≈ 61,4 k €
111 897
≈ 24 k €
5
2017
203 821
≈ 44,6 k €
96 616
≈ 21,2 k €
4
2016
197 506
≈ 44 k €
102 815
≈ 22,9 k €
2
2015
190 140
≈ 42,8 k €
75 117
≈ 16,9 k €
3
2014
110 135
≈ 24,8 k €
35 271
≈ 7,94 k €
3
2013
107 491
≈ 24,3 k €
10 553
≈ 2,39 k €
3
2012
100 125
≈ 22,5 k €
5 598
≈ 1,26 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

56,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

9,02

Rotation des actifs

1,56

Chiffre d'affaires / salarié

216 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma RIV AUTO SERV SRL după CUI?

Cauți CUI 21988075. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RIV AUTO SERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RIV AUTO SERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RIV AUTO SERV SRL, CUI 21988075, nr. Reg. Com. J2007002826124, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RIV AUTO SERV SRL în 2025?

RIV AUTO SERV SRL (CUI 21988075) a avut o marjă de profit net de 56,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).