Retour à la recherche

ANDABEL TRANS SRL

Radiată

CUI: 21773602 · Santé financière

Classement en 2024 : Sălaj n°2315CAEN 4941 n°16706

Informations générales

NomANDABEL TRANS SRL
CUI21773602
N° d'immatriculationJ2013000063313
AdresseCRIŞENI, 424, Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj
Code CAEN principal4941
Date d'immatriculation25/02/2013
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
B**** C*****administrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Radiată

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

438 k RON

vs 407 k RON

≈ 88,1 k €

Profit net (2024)

161 k RON

vs 132 k RON

≈ 32,4 k €

Capitaluri proprii (2024)

215 k RON

vs 217 k RON

≈ 43,1 k €

Angajați (2024)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
438 250
≈ 88,1 k €
160 952
≈ 32,4 k €
2
2023
407 300
≈ 82,3 k €
131 934
≈ 26,7 k €
2
2022
390 730
≈ 79,2 k €
207 749
≈ 42,1 k €
—
2021
667 162
≈ 136 k €
147 548
≈ 30 k €
0
2020
139 300
≈ 28,8 k €
172 686
≈ 35,7 k €
0
2019
0
≈ 0 €
-6 350
≈ -1,34 k €
0
2018
32 680
≈ 7,02 k €
21 760
≈ 4,68 k €
—
2017
309 600
≈ 67,8 k €
-162 679
≈ -35,6 k €
—
2016
1 548 619
≈ 345 k €
3 003
≈ 669 €
—
2015
2 167 190
≈ 488 k €
420 950
≈ 94,7 k €
—
2014
2 694 941
≈ 606 k €
205 195
≈ 46,2 k €
—
2013
1 810 796
≈ 410 k €
212 830
≈ 48,2 k €
1
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2024

Marge bénéficiaire nette

36,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

75%

Ratio de liquidité générale

0,78

Rotation des actifs

1,66

Chiffre d'affaires / salarié

219 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2013-08-222025-12-02Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2007-05-292012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANDABEL TRANS SRL după CUI?

Cauți CUI 21773602. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANDABEL TRANS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANDABEL TRANS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANDABEL TRANS SRL, CUI 21773602, nr. Reg. Com. J2013000063313, sediu Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANDABEL TRANS SRL în 2024?

ANDABEL TRANS SRL (CUI 21773602) a avut o marjă de profit net de 36,7% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).