Retour à la recherche

COMIS SRL

ActifAssujetti à la TVA

COMIS SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Motru, județul Gorj. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 177.166 lei și profitul net de 1216 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 2170966 · Santé financière

Classement en 2025 : Gorj n°3252CAEN 4711 n°16518

Informations générales

NomCOMIS SRL
CUI2170966
N° d'immatriculationJ1991000234182
AdresseTEILOR, 27, Municipiul Motru, Gorj
Code CAEN principal4711
Date d'immatriculation29/04/1991
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Motru
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
COJOCARU ANDREIadministrator
COJOCARU GHEORGHEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

296 k RON

vs 177 k RON

≈ 58,8 k €

Profit net (2025)

443 RON

vs 1,22 k RON

≈ 87,9 €

Capitaluri proprii (2025)

433 k RON

vs 432 k RON

≈ 85,9 k €

Angajați (2025)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
296 363
≈ 58,8 k €
443
≈ 87,9 €
—
2024
177 166
≈ 35,6 k €
1 216
≈ 244 €
0
2023
860 461
≈ 174 k €
3 870
≈ 782 €
2
2022
917 025
≈ 186 k €
17 515
≈ 3,55 k €
2
2021
1 104 291
≈ 224 k €
1 268
≈ 258 €
4
2020
1 223 813
≈ 253 k €
6 006
≈ 1,24 k €
4
2019
1 355 755
≈ 286 k €
7 256
≈ 1,53 k €
5
2018
1 488 068
≈ 320 k €
23 184
≈ 4,98 k €
5
2017
1 558 491
≈ 341 k €
55 826
≈ 12,2 k €
5
2016
1 623 558
≈ 362 k €
63 079
≈ 14 k €
6
2015
1 522 355
≈ 342 k €
18 456
≈ 4,15 k €
—
2014
1 374 886
≈ 309 k €
785
≈ 177 €
10
2013
1 753 886
≈ 397 k €
378
≈ 85,5 €
15
2012
2 376 174
≈ 533 k €
7 119
≈ 1,6 k €
13

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

0,1%

Ratio de liquidité générale

0,76

Rotation des actifs

0,49

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2021-10-29—
1993-07-012021-10-25Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma COMIS SRL după CUI?

Cauți CUI 2170966. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COMIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea COMIS SRL, CUI 2170966, nr. Reg. Com. J1991000234182, sediu Municipiul Motru, Gorj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COMIS SRL în 2025?

COMIS SRL (CUI 2170966) a avut o marjă de profit net de 0,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).