Retour à la recherche

RO CLUB IMPEX SRL

ActifAssujetti à la TVA

RO CLUB IMPEX SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în satul Jucu de Mijloc, comuna Jucu, județul Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 922.959 lei și un profit net de 314.230 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 21589201 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°8493CAEN 5611 n°2014

Informations générales

NomRO CLUB IMPEX SRL
CUI21589201
N° d'immatriculationJ2007001836124
AdresseJUCU DE MIJLOC, 25A, Sat Jucu de Mijloc, Comuna Jucu, Cluj
Code CAEN principal5611
Codes CAEN autorisés47275611562156306820
Date d'immatriculation18/04/2007
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CICEOAN VASILEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

923 k RON

vs 790 k RON

≈ 183 k €

Profit net (2025)

314 k RON

vs 238 k RON

≈ 62,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

3,72 M RON

vs 3,44 M RON

≈ 737 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
922 959
≈ 183 k €
314 230
≈ 62,4 k €
2
2024
790 068
≈ 159 k €
237 544
≈ 47,8 k €
2
2023
1 379 588
≈ 279 k €
213 435
≈ 43,1 k €
4
2022
2 200 575
≈ 446 k €
848 461
≈ 172 k €
6
2021
1 579 765
≈ 321 k €
615 133
≈ 125 k €
5
2020
980 189
≈ 203 k €
116 440
≈ 24,1 k €
6
2019
2 050 424
≈ 432 k €
448 156
≈ 94,4 k €
8
2018
2 665 061
≈ 573 k €
280 199
≈ 60,2 k €
13
2017
3 307 381
≈ 724 k €
360 798
≈ 79 k €
17
2016
2 968 039
≈ 661 k €
358 563
≈ 79,8 k €
16
2015
2 763 258
≈ 622 k €
555 372
≈ 125 k €
16
2014
1 956 911
≈ 440 k €
73 312
≈ 16,5 k €
18
2013
1 528 808
≈ 346 k €
-168 743
≈ -38,2 k €
16
2012
1 293 563
≈ 290 k €
-23 763
≈ -5,33 k €
12

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

34%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

8,5%

Ratio de liquidité générale

0,62

Rotation des actifs

0,18

Chiffre d'affaires / salarié

461 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-04-26—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RO CLUB IMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 21589201. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RO CLUB IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RO CLUB IMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RO CLUB IMPEX SRL, CUI 21589201, nr. Reg. Com. J2007001836124, sediu Sat Jucu de Mijloc, Comuna Jucu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RO CLUB IMPEX SRL în 2025?

RO CLUB IMPEX SRL (CUI 21589201) a avut o marjă de profit net de 34% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).