Retour à la recherche

VAL SERVICE SRL

ActifAssujetti à la TVA

VAL SERVICE SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Târgu Jiu. Activitatea principală este întreținerea și repararea autovehiculelor conform codului CAEN 4520.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 2157193 · Santé financière

Classement en 2025 : Gorj n°1535CAEN 4520 n°1514

Informations générales

NomVAL SERVICE SRL
CUI2157193
N° d'immatriculationJ1991001130188
AdresseStr. BUCEGI, 26, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
Code CAEN principal9531
Date d'immatriculation14/11/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

913 k RON

vs 819 k RON

≈ 181 k €

Profit net (2025)

45,9 k RON

vs -46,8 k RON

≈ 9,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

-58,4 k RON

vs -104 k RON

≈ -11,6 k €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
913 222
≈ 181 k €
45 851
≈ 9,1 k €
6
2024
818 867
≈ 165 k €
-46 818
≈ -9,41 k €
7
2023
751 312
≈ 152 k €
-43 131
≈ -8,72 k €
7
2022
828 361
≈ 168 k €
104 353
≈ 21,2 k €
7
2021
806 757
≈ 164 k €
142 949
≈ 29,1 k €
7
2020
685 387
≈ 142 k €
44 567
≈ 9,21 k €
8
2019
673 151
≈ 142 k €
-12 477
≈ -2,63 k €
7
2018
610 795
≈ 131 k €
-104 030
≈ -22,4 k €
7
2017
542 385
≈ 119 k €
53 333
≈ 11,7 k €
8
2016
516 633
≈ 115 k €
2 007
≈ 447 €
8
2015
412 284
≈ 92,8 k €
1 300
≈ 292 €
9
2014
422 718
≈ 95,1 k €
4 541
≈ 1,02 k €
8
2013
333 889
≈ 75,6 k €
-65 180
≈ -14,7 k €
7
2012
459 131
≈ 103 k €
562
≈ 126 €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

—

Ratio de liquidité générale

0,73

Rotation des actifs

1,02

Chiffre d'affaires / salarié

152 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2001-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VAL SERVICE SRL după CUI?

Cauți CUI 2157193. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VAL SERVICE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VAL SERVICE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VAL SERVICE SRL, CUI 2157193, nr. Reg. Com. J1991001130188, sediu Municipiul Târgu Jiu, Gorj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VAL SERVICE SRL în 2025?

VAL SERVICE SRL (CUI 2157193) a avut o marjă de profit net de 5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).