Retour à la recherche

BS SAFETY CONSULTING SRL

Actif

BS SAFETY CONSULTING SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Dej, Cluj. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 180.100 lei și profitul net este de 103.036 lei cu un număr de 1 angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 21552571 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°24115CAEN 7490 n°1712

Informations générales

NomBS SAFETY CONSULTING SRL
CUI21552571
N° d'immatriculationJ2007001740128
AdresseStr. DOBROGEANU GHEREA, 32, Municipiul Dej, Cluj
Code CAEN principal7499
Date d'immatriculation12/04/2007
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Dej
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

180 k RON

vs 172 k RON

≈ 35,7 k €

Profit net (2025)

103 k RON

vs 43,4 k RON

≈ 20,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

103 k RON

vs 44,1 k RON

≈ 20,5 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
180 100
≈ 35,7 k €
103 036
≈ 20,5 k €
1
2024
172 412
≈ 34,7 k €
43 354
≈ 8,72 k €
1
2023
160 456
≈ 32,4 k €
67 160
≈ 13,6 k €
1
2022
156 880
≈ 31,8 k €
100 641
≈ 20,4 k €
1
2021
142 280
≈ 28,9 k €
96 450
≈ 19,6 k €
1
2020
142 620
≈ 29,5 k €
95 937
≈ 19,8 k €
1
2019
158 361
≈ 33,4 k €
105 273
≈ 22,2 k €
1
2018
146 638
≈ 31,5 k €
101 113
≈ 21,7 k €
1
2017
110 538
≈ 24,2 k €
76 435
≈ 16,7 k €
1
2016
114 100
≈ 25,4 k €
82 330
≈ 18,3 k €
1
2015
116 619
≈ 26,2 k €
75 237
≈ 16,9 k €
2
2014
150 214
≈ 33,8 k €
62 736
≈ 14,1 k €
2
2013
163 857
≈ 37,1 k €
42 302
≈ 9,57 k €
3
2012
145 467
≈ 32,6 k €
18 895
≈ 4,24 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

57,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

17,93

Rotation des actifs

1,65

Chiffre d'affaires / salarié

180 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-04-172011-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma BS SAFETY CONSULTING SRL după CUI?

Cauți CUI 21552571. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BS SAFETY CONSULTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BS SAFETY CONSULTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BS SAFETY CONSULTING SRL, CUI 21552571, nr. Reg. Com. J2007001740128, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BS SAFETY CONSULTING SRL în 2025?

BS SAFETY CONSULTING SRL (CUI 21552571) a avut o marjă de profit net de 57,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).