GRIMMING AGRO HORIA SRL
GRIMMING AGRO HORIA SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.126.262 lei și un profit net de 2.704.259 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 21453020 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°3827CAEN 6820 n°1463
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
2,13 M RON
≈ 422 k €
Profit net (2025)
2,7 M RON
≈ 537 k €
Capitaluri proprii (2025)
19,6 M RON
≈ 3,89 M €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 126 262 ≈ 422 k € | 2 704 259 ≈ 537 k € | 1 | ||||
| 2024 | 2 073 905 ≈ 417 k € | 1 921 632 ≈ 386 k € | 1 | ||||
| 2023 | 2 134 033 ≈ 431 k € | 2 337 509 ≈ 473 k € | 1 | ||||
| 2022 | 1 848 813 ≈ 375 k € | 1 956 093 ≈ 397 k € | 1 | ||||
| 2020 | 1 733 065 ≈ 358 k € | 1 654 990 ≈ 342 k € | 0 | ||||
| 2019 | 1 656 637 ≈ 349 k € | 1 599 624 ≈ 337 k € | 0 | ||||
| 2018 | 1 038 936 ≈ 223 k € | 1 047 766 ≈ 225 k € | — | ||||
| 2017 | 1 001 008 ≈ 219 k € | 990 158 ≈ 217 k € | — | ||||
| 2016 | 1 023 902 ≈ 228 k € | 809 245 ≈ 180 k € | — | ||||
| 2015 | 1 003 805 ≈ 226 k € | 817 852 ≈ 184 k € | — | ||||
| 2014 | 989 655 ≈ 223 k € | 825 248 ≈ 186 k € | — | ||||
| 2013 | 1 115 122 ≈ 252 k € | 960 021 ≈ 217 k € | — | ||||
| 2012 | 918 899 ≈ 206 k € | 828 972 ≈ 186 k € | — | ||||
| 2021 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
127,2%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
13,8%
Ratio de liquidité générale
1,81
Rotation des actifs
0,08
Chiffre d'affaires / salarié
2,13 M RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- AGRI INTERNATIONAL BANAT S.R.L.
Administrateur commun : BARDEAU GEORG
- BANAT PARK SERVICES SRL
Administrateur commun : BARDEAU GEORG
- BANAT SOLAR INVEST BERLISTE S.R.L.
Administrateur commun : BARDEAU GEORG
- BANAT SOLAR INVEST FOUR S.R.L.
Administrateur commun : BARDEAU GEORG
- BANAT SOLAR INVEST LIVEZILE S.R.L.
Administrateur commun : BARDEAU GEORG
- BANAT SOLAR INVEST ONE S.R.L.
Administrateur commun : BARDEAU GEORG
- BANAT SOLAR INVEST PINCU S.R.L.
Administrateur commun : BARDEAU GEORG
- BANAT SOLAR INVEST TWO S.R.L.
Administrateur commun : BARDEAU GEORG
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2020-02-25 | — | |
| 2007-03-29 | 2019-11-30 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma GRIMMING AGRO HORIA SRL după CUI?
Cauți CUI 21453020. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GRIMMING AGRO HORIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru GRIMMING AGRO HORIA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea GRIMMING AGRO HORIA SRL, CUI 21453020, nr. Reg. Com. J2010000307355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are GRIMMING AGRO HORIA SRL în 2025?
GRIMMING AGRO HORIA SRL (CUI 21453020) a avut o marjă de profit net de 127,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).