Retour à la recherche

SUPERMEDICAL SRL

ActifAssujetti à la TVA

SUPERMEDICAL SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în sat Cârcea, județul Dolj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 106.698.375 lei și un profit net de 15.968.165 lei cu 24 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 21203776 · Santé financière

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Dolj n°46CAEN 4774 n°3

Informations générales

NomSUPERMEDICAL SRL
CUI21203776
N° d'immatriculationJ16/362/2007
AdresseCRAIOVEI, 12A, Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj
Code CAEN principal4774
Date d'immatriculation26/02/2007
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Dolj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

107 M RON

vs 37,5 M RON

≈ 21,2 M €

Profit net (2025)

16 M RON

vs 4,02 M RON

≈ 3,17 M €

Capitaluri proprii (2025)

23,4 M RON

vs 15,7 M RON

≈ 4,64 M €

Angajați (2025)

24
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
106 698 375
≈ 21,2 M €
15 968 165
≈ 3,17 M €
24
2024
37 520 193
≈ 7,54 M €
4 024 792
≈ 809 k €
18
2023
28 408 554
≈ 5,74 M €
2 090 908
≈ 423 k €
18
2022
37 180 129
≈ 7,54 M €
2 591 084
≈ 525 k €
17
2021
32 774 554
≈ 6,66 M €
2 588 791
≈ 526 k €
17
2020
27 119 627
≈ 5,61 M €
2 366 648
≈ 489 k €
16
2019
21 961 473
≈ 4,63 M €
1 896 536
≈ 400 k €
11
2018
11 766 310
≈ 2,53 M €
865 358
≈ 186 k €
7
2017
8 485 559
≈ 1,86 M €
546 547
≈ 120 k €
6
2016
10 353 729
≈ 2,31 M €
642 306
≈ 143 k €
5
2015
4 784 791
≈ 1,08 M €
431 350
≈ 97 k €
6
2014
1 627 602
≈ 366 k €
51 398
≈ 11,6 k €
3
2013
996 252
≈ 225 k €
56 398
≈ 12,8 k €
3
2012
727 120
≈ 163 k €
7 935
≈ 1,78 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

15%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

68,3%

Ratio de liquidité générale

1,23

Rotation des actifs

1,3

Chiffre d'affaires / salarié

4,45 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-02-28—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SUPERMEDICAL SRL după CUI?

Cauți CUI 21203776. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SUPERMEDICAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SUPERMEDICAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SUPERMEDICAL SRL, CUI 21203776, nr. Reg. Com. J16/362/2007, sediu Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SUPERMEDICAL SRL în 2025?

SUPERMEDICAL SRL (CUI 21203776) a avut o marjă de profit net de 15% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).