Retour à la recherche

R & B INSTAL SRL

ActifAssujetti à la TVA

R & B INSTAL SRL este o firmă înființată în anul 2007 cu sediul în Sat Bod, Comuna Bod, Brașov. Compania are ca activitate principală lucrări de instalații electrice și a înregistrat o cifră de afaceri de 501.239 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 21201635 · Santé financière

Classement en 2025 : Brașov n°7843CAEN 4321 n°3300

Informations générales

NomR & B INSTAL SRL
CUI21201635
N° d'immatriculationJ2007000548088
AdresseŞCOLII, 151, Sat Bod, Comuna Bod, Braşov
Code CAEN principal4321
Date d'immatriculation23/02/2007
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

501 k RON

vs 501 k RON

≈ 99,5 k €

Profit net (2025)

318 k RON

vs 379 k RON

≈ 63,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

323 k RON

vs 384 k RON

≈ 64,1 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
501 239
≈ 99,5 k €
318 268
≈ 63,2 k €
1
2024
500 753
≈ 101 k €
379 420
≈ 76,3 k €
1
2023
1 569 340
≈ 317 k €
1 203 399
≈ 243 k €
1
2022
759 561
≈ 154 k €
165 709
≈ 33,6 k €
1
2021
713 704
≈ 145 k €
33 500
≈ 6,81 k €
2
2020
822 604
≈ 170 k €
157 497
≈ 32,6 k €
2
2019
467 953
≈ 98,6 k €
550
≈ 116 €
2
2018
592 215
≈ 127 k €
131 522
≈ 28,3 k €
2
2017
449 011
≈ 98,3 k €
37 928
≈ 8,3 k €
1
2016
459 530
≈ 102 k €
51 620
≈ 11,5 k €
1
2015
617 172
≈ 139 k €
214 227
≈ 48,2 k €
1
2014
493 212
≈ 111 k €
132 514
≈ 29,8 k €
1
2013
110 315
≈ 25 k €
-777
≈ -176 €
1
2012
127 741
≈ 28,7 k €
18 339
≈ 4,12 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

63,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

98,5%

Ratio de liquidité générale

2,3

Rotation des actifs

0,92

Chiffre d'affaires / salarié

501 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2009-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma R & B INSTAL SRL după CUI?

Cauți CUI 21201635. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru R & B INSTAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru R & B INSTAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea R & B INSTAL SRL, CUI 21201635, nr. Reg. Com. J2007000548088, sediu Sat Bod, Comuna Bod, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are R & B INSTAL SRL în 2025?

R & B INSTAL SRL (CUI 21201635) a avut o marjă de profit net de 63,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).