Retour à la recherche

TEGBET SRL

ActifAssujetti à la TVA

TEGBET SRL este o firmă înființată în anul 2007 cu sediul în satul Vlaha, comuna Savadisla, județul Cluj. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4120 și înregistrează cifra de afaceri de 2.547.695 lei și un profit net de 121.921 lei pentru anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 21111664 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°4205CAEN 4120 n°2771

Informations générales

NomTEGBET SRL
CUI21111664
N° d'immatriculationJ2007000781122
Adresse8, Sat Vlaha, Comuna Savadisla, Cluj
Code CAEN principal4941
Codes CAEN autorisés410046834941
Date d'immatriculation16/02/2007
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
TEGHER CSABAadministrator
TEGHER ZSOLT-IOANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,55 M RON

vs 2,92 M RON

≈ 506 k €

Profit net (2025)

122 k RON

vs 193 k RON

≈ 24,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

571 k RON

vs 458 k RON

≈ 113 k €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 547 695
≈ 506 k €
121 921
≈ 24,2 k €
4
2024
2 920 953
≈ 587 k €
192 814
≈ 38,8 k €
4
2023
2 117 593
≈ 428 k €
93 595
≈ 18,9 k €
3
2022
704 493
≈ 143 k €
108 465
≈ 22 k €
3
2021
627 951
≈ 128 k €
59 599
≈ 12,1 k €
3
2020
489 228
≈ 101 k €
-21 424
≈ -4,43 k €
3
2019
552 767
≈ 116 k €
108 536
≈ 22,9 k €
3
2018
435 661
≈ 93,6 k €
58 830
≈ 12,6 k €
2
2017
164 555
≈ 36 k €
-49 424
≈ -10,8 k €
2
2016
263 583
≈ 58,7 k €
2 830
≈ 630 €
3
2015
292 071
≈ 65,7 k €
-6
≈ -1,35 €
3
2014
273 631
≈ 61,6 k €
-9 241
≈ -2,08 k €
3
2013
229 216
≈ 51,9 k €
-25 819
≈ -5,84 k €
3
2012
228 229
≈ 51,2 k €
-16 404
≈ -3,68 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

4,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

21,4%

Ratio de liquidité générale

2,13

Rotation des actifs

2,73

Chiffre d'affaires / salarié

637 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-02-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEGBET SRL după CUI?

Cauți CUI 21111664. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEGBET SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEGBET SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TEGBET SRL, CUI 21111664, nr. Reg. Com. J2007000781122, sediu Sat Vlaha, Comuna Savadisla, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEGBET SRL în 2025?

TEGBET SRL (CUI 21111664) a avut o marjă de profit net de 4,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).