Retour à la recherche

DEFI ROOFTOP SRL

ActifAssujetti à la TVA

DEFI ROOFTOP SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în București Sectorul 3. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 11.132.747 lei și un profit net de 3.444.016 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 21090170 · Santé financière

Classement en 2025 : București n°6407CAEN 7311 n°183

Informations générales

NomDEFI ROOFTOP SRL
CUI21090170
N° d'immatriculationJ2008008222402
AdresseP-ta. ALBA IULIA, 5, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Code CAEN principal7311
Date d'immatriculation13/05/2008
Administration fiscaleAdministraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GINDILA FLORINadministrator
CHAUMET AYMERICadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

11,3 M RON

vs 11,1 M RON

≈ 2,25 M €

Profit net (2025)

2,96 M RON

vs 3,44 M RON

≈ 588 k €

Capitaluri proprii (2025)

7,53 M RON

vs 4,57 M RON

≈ 1,49 M €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
11 334 563
≈ 2,25 M €
2 960 636
≈ 588 k €
3
2024
11 132 747
≈ 2,24 M €
3 444 016
≈ 692 k €
3
2023
10 016 681
≈ 2,03 M €
3 145 244
≈ 636 k €
3
2022
8 468 316
≈ 1,72 M €
1 836 185
≈ 372 k €
3
2021
7 417 473
≈ 1,51 M €
1 792 513
≈ 364 k €
3
2020
6 252 843
≈ 1,29 M €
936 196
≈ 194 k €
3
2019
6 791 701
≈ 1,43 M €
991 899
≈ 209 k €
3
2018
5 825 103
≈ 1,25 M €
756 518
≈ 163 k €
3
2017
5 161 719
≈ 1,13 M €
1 135 833
≈ 249 k €
3
2016
4 143 294
≈ 923 k €
614 051
≈ 137 k €
3
2015
3 603 895
≈ 811 k €
509 683
≈ 115 k €
4
2014
3 268 901
≈ 735 k €
528 036
≈ 119 k €
4
2013
3 823 159
≈ 865 k €
103 792
≈ 23,5 k €
7
2012
3 634 985
≈ 816 k €
187 668
≈ 42,1 k €
9

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

26,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

39,3%

Ratio de liquidité générale

6,03

Rotation des actifs

1,2

Chiffre d'affaires / salarié

3,78 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-02-16—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DEFI ROOFTOP SRL după CUI?

Cauți CUI 21090170. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DEFI ROOFTOP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DEFI ROOFTOP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DEFI ROOFTOP SRL, CUI 21090170, nr. Reg. Com. J2008008222402, sediu Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DEFI ROOFTOP SRL în 2025?

DEFI ROOFTOP SRL (CUI 21090170) a avut o marjă de profit net de 26,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).