Retour à la recherche

TOSALCO SRL

ActifAssujetti à la TVA

TOSALCO SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în satul Săcălaz, județul Timiș. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 0111 pentru cultivarea cerealelor, plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 20923280 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°1362CAEN 0111 n°743

Informations générales

NomTOSALCO SRL
CUI20923280
N° d'immatriculationJ2008002971351
Adresse492/A, Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş
Code CAEN principal111
Date d'immatriculation15/08/2008
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BARNA GELU DACIANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

7,64 M RON

vs 5,97 M RON

≈ 1,52 M €

Profit net (2025)

512 k RON

vs 243 k RON

≈ 102 k €

Capitaluri proprii (2025)

2,58 M RON

vs 1,95 M RON

≈ 512 k €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
7 642 376
≈ 1,52 M €
511 703
≈ 102 k €
6
2024
5 973 686
≈ 1,2 M €
243 307
≈ 48,9 k €
7
2023
5 672 607
≈ 1,15 M €
-3 934 237
≈ -795 k €
8
2022
14 274 876
≈ 2,89 M €
4 494 398
≈ 911 k €
6
2021
5 920 602
≈ 1,2 M €
947 045
≈ 192 k €
7
2020
3 636 434
≈ 752 k €
265 347
≈ 54,9 k €
7
2019
2 468 111
≈ 520 k €
2 422 874
≈ 511 k €
6
2018
2 272 671
≈ 488 k €
60 645
≈ 13 k €
5
2017
2 422 699
≈ 530 k €
6 347
≈ 1,39 k €
6
2016
3 138 301
≈ 699 k €
11 519
≈ 2,57 k €
6
2015
2 525 404
≈ 568 k €
387 714
≈ 87,2 k €
6
2014
4 220 803
≈ 950 k €
284 483
≈ 64 k €
2
2013
1 553 059
≈ 351 k €
100 010
≈ 22,6 k €
3
2012
1 427 435
≈ 320 k €
324 478
≈ 72,8 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

6,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

19,8%

Ratio de liquidité générale

0,74

Rotation des actifs

0,73

Chiffre d'affaires / salarié

1,27 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-02-06—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TOSALCO SRL după CUI?

Cauți CUI 20923280. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOSALCO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TOSALCO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TOSALCO SRL, CUI 20923280, nr. Reg. Com. J2008002971351, sediu Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TOSALCO SRL în 2025?

TOSALCO SRL (CUI 20923280) a avut o marjă de profit net de 6,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).