Retour à la recherche

SECURITY PLUS COM SRL

ActifAssujetti à la TVA

SECURITY PLUS COM SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în satul Dudu, comuna Chiajna, județul Ilfov. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4321 pentru lucrări de instalații electrice.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 20899956 · Santé financière

Classement en 2025 : Ilfov n°6444CAEN 4321 n°1579

Informations générales

NomSECURITY PLUS COM SRL
CUI20899956
N° d'immatriculationJ2015001798232
AdressePĂDURII, 8, Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov
Code CAEN principal4321
Date d'immatriculation02/06/2015
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
STANILA RADUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,84 M RON

vs 826 k RON

≈ 366 k €

Profit net (2025)

380 k RON

vs -5,54 k RON

≈ 75,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

384 k RON

vs 3,74 k RON

≈ 76,2 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 844 723
≈ 366 k €
379 971
≈ 75,4 k €
3
2024
826 078
≈ 166 k €
-5 541
≈ -1,11 k €
3
2023
1 265 151
≈ 256 k €
172 818
≈ 34,9 k €
3
2022
967 502
≈ 196 k €
156 020
≈ 31,6 k €
3
2021
869 134
≈ 177 k €
30 116
≈ 6,12 k €
3
2020
1 259 064
≈ 260 k €
297 409
≈ 61,5 k €
3
2019
816 230
≈ 172 k €
106 210
≈ 22,4 k €
3
2018
1 345 315
≈ 289 k €
198 600
≈ 42,7 k €
4
2017
1 170 373
≈ 256 k €
148 360
≈ 32,5 k €
4
2016
711 726
≈ 158 k €
11 906
≈ 2,65 k €
6
2015
990 091
≈ 223 k €
80 869
≈ 18,2 k €
8
2014
1 732 843
≈ 390 k €
288 250
≈ 64,9 k €
16
2013
1 869 502
≈ 423 k €
171 824
≈ 38,9 k €
13
2012
1 242 492
≈ 279 k €
195 856
≈ 44 k €
16

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

20,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99%

Ratio de liquidité générale

1,41

Rotation des actifs

2

Chiffre d'affaires / salarié

615 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-02-02—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SECURITY PLUS COM SRL după CUI?

Cauți CUI 20899956. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SECURITY PLUS COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SECURITY PLUS COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SECURITY PLUS COM SRL, CUI 20899956, nr. Reg. Com. J2015001798232, sediu Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SECURITY PLUS COM SRL în 2025?

SECURITY PLUS COM SRL (CUI 20899956) a avut o marjă de profit net de 20,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).