Retour à la recherche

AGILE BROTHERS SRL

ActifAssujetti à la TVA

AGILE BROTHERS SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în comuna Florești, județul Cluj. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 434.359 lei și un profit net de 94.856 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 204949 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°17811CAEN 8001 n°452

Informations générales

NomAGILE BROTHERS SRL
CUI204949
N° d'immatriculationJ12/851/1991
Adresse DN 1, KM 489, Comuna Floreşti, Cluj
Code CAEN principal8010
Date d'immatriculation29/05/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SALANŢA LEONTINadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

800 k RON

vs 496 k RON

≈ 159 k €

Profit net (2025)

208 k RON

vs 94,9 k RON

≈ 41,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,26 M RON

vs 1,13 M RON

≈ 250 k €

Angajați (2025)

2
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
800 219
≈ 159 k €
208 379
≈ 41,4 k €
2
2024
496 253
≈ 99,8 k €
94 856
≈ 19,1 k €
2
2023
3 074 221
≈ 621 k €
475 242
≈ 96,1 k €
2
2022
675 196
≈ 137 k €
50 630
≈ 10,3 k €
2
2021
352 270
≈ 71,6 k €
63 965
≈ 13 k €
0
2020
1 086 165
≈ 225 k €
97 859
≈ 20,2 k €
3
2019
1 699 691
≈ 358 k €
286 878
≈ 60,5 k €
3
2018
789 997
≈ 170 k €
145 892
≈ 31,4 k €
1
2017
335 197
≈ 73,4 k €
136 311
≈ 29,8 k €
3
2016
332 452
≈ 74 k €
103 935
≈ 23,1 k €
3
2015
279 232
≈ 62,8 k €
-15 175
≈ -3,41 k €
5
2014
286 226
≈ 64,4 k €
18 621
≈ 4,19 k €
5
2013
151 969
≈ 34,4 k €
-32 512
≈ -7,36 k €
3
2012
258 266
≈ 58 k €
70 151
≈ 15,7 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

68,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

16,5%

Ratio de liquidité générale

2,35

Rotation des actifs

0,15

Chiffre d'affaires / salarié

153 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2001-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AGILE BROTHERS SRL după CUI?

Cauți CUI 204949. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AGILE BROTHERS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AGILE BROTHERS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea AGILE BROTHERS SRL, CUI 204949, nr. Reg. Com. J12/851/1991, sediu Comuna Floreşti, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AGILE BROTHERS SRL în 2025?

AGILE BROTHERS SRL (CUI 204949) a avut o marjă de profit net de 68,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).