Retour à la recherche

BOVASEL SERVICES SRL

ActifAssujetti à la TVA

BOVASEL SERVICES SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în satul Marginea, județul Suceava. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al altor mașini și echipamente.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 20404348 · Santé financière

Classement en 2025 : Suceava n°5298CAEN 4664 n°556

Informations générales

NomBOVASEL SERVICES SRL
CUI20404348
N° d'immatriculationJ2007000012332
AdresseHavrişului, 30, Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava
Code CAEN principal4664
Date d'immatriculation04/01/2007
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

666 k RON

vs 599 k RON

≈ 132 k €

Profit net (2025)

87,5 k RON

vs 67,1 k RON

≈ 17,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

609 k RON

vs 594 k RON

≈ 121 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
665 875
≈ 132 k €
87 530
≈ 17,4 k €
1
2024
598 693
≈ 120 k €
67 105
≈ 13,5 k €
2
2023
634 284
≈ 128 k €
88 194
≈ 17,8 k €
2
2022
546 123
≈ 111 k €
90 385
≈ 18,3 k €
—
2021
620 128
≈ 126 k €
142 729
≈ 29 k €
2
2020
499 248
≈ 103 k €
97 505
≈ 20,2 k €
2
2019
548 742
≈ 116 k €
118 976
≈ 25,1 k €
2
2018
381 720
≈ 82 k €
72 778
≈ 15,6 k €
2
2017
381 487
≈ 83,5 k €
38 102
≈ 8,34 k €
2
2016
311 542
≈ 69,4 k €
102 808
≈ 22,9 k €
—
2015
204 994
≈ 46,1 k €
55 227
≈ 12,4 k €
—
2014
11 039
≈ 2,48 k €
-761
≈ -171 €
—
2013
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

13,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

14,4%

Ratio de liquidité générale

29,75

Rotation des actifs

1,06

Chiffre d'affaires / salarié

666 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2014-10-06—
2007-01-092009-08-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma BOVASEL SERVICES SRL după CUI?

Cauți CUI 20404348. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BOVASEL SERVICES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BOVASEL SERVICES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BOVASEL SERVICES SRL, CUI 20404348, nr. Reg. Com. J2007000012332, sediu Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BOVASEL SERVICES SRL în 2025?

BOVASEL SERVICES SRL (CUI 20404348) a avut o marjă de profit net de 13,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).