Retour à la recherche

COMPANIA DE APA ARIES SA

ActifAssujetti à la TVA

Compania de Apa Aries SA are sediul în municipiul Turda, județul Cluj și a fost înființată în anul 2007. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 69.470.808 lei, un profit net de 13.463.586 lei și 288 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 20330054 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°260CAEN 3600 n°37

Informations générales

NomCOMPANIA DE APA ARIES SA
CUI20330054
N° d'immatriculationJ2007000002128
AdresseAXENTE SEVER, 2, Municipiul Turda, Cluj
Code CAEN principal3600
Date d'immatriculation03/01/2007
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
FARCAȘ TRAIANadministrator
DAN CRISTIAN-LUCIANadministrator
GOIA RADU ANDREIadministrator
POP VASILE-CRISTIANadministrator
VARGA PETRUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

69,5 M RON

vs 60,4 M RON

≈ 13,8 M €

Profit net (2025)

13,5 M RON

vs 10,7 M RON

≈ 2,67 M €

Capitaluri proprii (2025)

59,8 M RON

vs 46 M RON

≈ 11,9 M €

Angajați (2025)

288
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
69 470 808
≈ 13,8 M €
13 463 586
≈ 2,67 M €
288
2024
60 408 271
≈ 12,1 M €
10 673 757
≈ 2,15 M €
279
2023
55 525 180
≈ 11,2 M €
8 251 423
≈ 1,67 M €
300
2022
45 545 227
≈ 9,24 M €
5 455 400
≈ 1,11 M €
306
2021
39 405 279
≈ 8,01 M €
3 621 592
≈ 736 k €
316
2020
35 983 350
≈ 7,44 M €
5 054 687
≈ 1,04 M €
326
2019
31 358 084
≈ 6,61 M €
2 857 032
≈ 602 k €
330
2018
26 402 733
≈ 5,67 M €
667 042
≈ 143 k €
334
2017
24 089 832
≈ 5,27 M €
460 220
≈ 101 k €
346
2016
24 631 773
≈ 5,48 M €
509 300
≈ 113 k €
361
2015
23 571 675
≈ 5,3 M €
456 461
≈ 103 k €
359
2014
22 912 037
≈ 5,16 M €
458 482
≈ 103 k €
344
2013
18 751 517
≈ 4,24 M €
166 169
≈ 37,6 k €
286
2012
17 612 738
≈ 3,95 M €
108 977
≈ 24,5 k €
273

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

19,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

22,5%

Ratio de liquidité générale

0,84

Rotation des actifs

0,09

Chiffre d'affaires / salarié

241 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-01-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma COMPANIA DE APA ARIES SA după CUI?

Cauți CUI 20330054. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMPANIA DE APA ARIES SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COMPANIA DE APA ARIES SA?

Datele de facturare sunt denumirea COMPANIA DE APA ARIES SA, CUI 20330054, nr. Reg. Com. J2007000002128, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COMPANIA DE APA ARIES SA în 2025?

COMPANIA DE APA ARIES SA (CUI 20330054) a avut o marjă de profit net de 19,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).