Retour à la recherche

INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLĂ-FUNDULEA

ActifAssujetti à la TVA

Institutul Național de Cercetare-Dezvoltare Agricolă-Fundulea are sediul în oraș Fundulea, județul Călărași și a fost înființat în anul 2006. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 21.051.890 lei și a avut 224 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 20302550 · Santé financière

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Călărași n°121CAEN 7210 n°36

Informations générales

NomINSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLĂ-FUNDULEA
CUI20302550
N° d'immatriculationJ2006000792516
AdresseStr. Nicolae Titulescu, 1, Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi
Code CAEN principal7210
Date d'immatriculation28/12/2006
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Călăraşi
Forme juridiqueINCD
Forme de propriétéALTE FORME DE PROPRIETATE
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
IACOB DANIELAadministrator
PETCU ELENAadministrator
PARTAL ELENAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

17,7 M RON

vs 21,1 M RON

≈ 3,52 M €

Profit net (2025)

-5,2 M RON

vs 11,8 k RON

≈ -1,03 M €

Capitaluri proprii (2025)

187 M RON

vs 162 M RON

≈ 37,1 M €

Angajați (2025)

214
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
17 748 262
≈ 3,52 M €
-5 197 114
≈ -1,03 M €
214
2024
21 051 890
≈ 4,23 M €
11 809
≈ 2,37 k €
224
2023
21 299 576
≈ 4,31 M €
-1 593 413
≈ -322 k €
235
2022
23 000 832
≈ 4,66 M €
18 044
≈ 3,66 k €
236
2021
21 803 818
≈ 4,43 M €
848 542
≈ 172 k €
250
2020
16 820 796
≈ 3,48 M €
-7 235 109
≈ -1,5 M €
266
2019
20 296 947
≈ 4,28 M €
32 051
≈ 6,75 k €
296
2018
19 919 189
≈ 4,28 M €
42 450
≈ 9,12 k €
295
2017
20 683 060
≈ 4,53 M €
2 701 556
≈ 591 k €
298
2016
19 650 570
≈ 4,38 M €
2 061 701
≈ 459 k €
303
2015
19 048 774
≈ 4,29 M €
1 011 747
≈ 228 k €
306
2014
21 129 438
≈ 4,75 M €
2 478 656
≈ 558 k €
316
2013
22 861 628
≈ 5,17 M €
4 856 828
≈ 1,1 M €
322
2012
23 494 543
≈ 5,27 M €
7 041 354
≈ 1,58 M €
326

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

-29,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

-2,8%

Ratio de liquidité générale

9,6

Rotation des actifs

0,09

Chiffre d'affaires / salarié

82,9 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-01-03—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLĂ-FUNDULEA după CUI?

Cauți CUI 20302550. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLĂ-FUNDULEA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLĂ-FUNDULEA?

Datele de facturare sunt denumirea INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLĂ-FUNDULEA, CUI 20302550, nr. Reg. Com. J2006000792516, sediu Loc. Fundulea, Oraş Fundulea, Călăraşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLĂ-FUNDULEA în 2025?

INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE AGRICOLĂ-FUNDULEA (CUI 20302550) a avut o marjă de profit net de -29,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).