Retour à la recherche

DOMENIUL PUBLIC NAPOCA S.A.

ActifAssujetti à la TVA

DOMENIUL PUBLIC NAPOCA S.A. este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 147.320.892 lei și un număr de 834 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 201233 · Santé financière

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Cluj n°147CAEN 4211 n°47

Informations générales

NomDOMENIUL PUBLIC NAPOCA S.A.
CUI201233
N° d'immatriculationJ1991000117126
AdresseCalea SOMEŞENI, 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Code CAEN principal4211
Date d'immatriculation22/02/1991
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.DE STAT-REGIE AUTONOMA
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MOROCĂZAN IOANadministrator
VAMAN DANIELadministrator
MUNTEANU RADU IOANadministrator
FILIP VICTORadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

128 M RON

vs 147 M RON

≈ 25,4 M €

Profit net (2025)

3,43 M RON

vs 3,58 M RON

≈ 681 k €

Capitaluri proprii (2025)

95,7 M RON

vs 92,2 M RON

≈ 19 M €

Angajați (2025)

779
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
127 946 478
≈ 25,4 M €
3 432 537
≈ 681 k €
779
2024
147 320 892
≈ 29,6 M €
3 584 754
≈ 721 k €
834
2023
142 768 394
≈ 28,9 M €
3 343 844
≈ 676 k €
857
2022
162 384 886
≈ 32,9 M €
1 831 352
≈ 371 k €
828
2021
142 256 406
≈ 28,9 M €
1 129 114
≈ 229 k €
826
2020
98 650 652
≈ 20,4 M €
-11 994 969
≈ -2,48 M €
768
2019
108 795 269
≈ 22,9 M €
846 953
≈ 178 k €
672
2018
77 361 097
≈ 16,6 M €
1 358 672
≈ 292 k €
600
2017
89 462 724
≈ 19,6 M €
1 537 432
≈ 337 k €
672
2016
62 389 314
≈ 13,9 M €
1 996 702
≈ 445 k €
490
2015
28 363 975
≈ 6,38 M €
1 364 076
≈ 307 k €
360
2014
13 256 127
≈ 2,98 M €
-727 286
≈ -164 k €
274
2013
10 978 172
≈ 2,48 M €
-3 554 330
≈ -804 k €
252
2012
17 557 801
≈ 3,94 M €
1 241 947
≈ 279 k €
233

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

2,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

3,6%

Ratio de liquidité générale

1,12

Rotation des actifs

0,78

Chiffre d'affaires / salarié

164 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DOMENIUL PUBLIC NAPOCA S.A. după CUI?

Cauți CUI 201233. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DOMENIUL PUBLIC NAPOCA S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DOMENIUL PUBLIC NAPOCA S.A.?

Datele de facturare sunt denumirea DOMENIUL PUBLIC NAPOCA S.A., CUI 201233, nr. Reg. Com. J1991000117126, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DOMENIUL PUBLIC NAPOCA S.A. în 2025?

DOMENIUL PUBLIC NAPOCA S.A. (CUI 201233) a avut o marjă de profit net de 2,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).