Retour à la recherche

PORCELAIN MANUFACTURES SRL

ActifAssujetti à la TVA

PORCELAIN MANUFACTURES SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.862.332 lei și un profit net de 514.841 lei cu 6 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 201128 · Santé financière

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Cluj n°5276CAEN 2341 n°14

Informations générales

NomPORCELAIN MANUFACTURES SRL
CUI201128
N° d'immatriculationJ12/241/1991
AdresseB-dul MUNCII, 25A, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Code CAEN principal2341
Date d'immatriculation15/03/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MOGA VOICAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,86 M RON

vs 1,44 M RON

≈ 370 k €

Profit net (2025)

515 k RON

vs 415 k RON

≈ 102 k €

Capitaluri proprii (2025)

2,97 M RON

vs 2,89 M RON

≈ 590 k €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 862 332
≈ 370 k €
514 841
≈ 102 k €
6
2024
1 438 271
≈ 289 k €
414 721
≈ 83,4 k €
5
2023
1 602 532
≈ 324 k €
504 280
≈ 102 k €
6
2022
1 895 702
≈ 384 k €
739 382
≈ 150 k €
6
2021
1 666 407
≈ 339 k €
578 592
≈ 118 k €
4
2020
1 437 198
≈ 297 k €
469 016
≈ 97 k €
4
2019
1 426 952
≈ 301 k €
354 656
≈ 74,7 k €
4
2018
1 467 650
≈ 315 k €
414 029
≈ 89 k €
5
2017
1 579 009
≈ 346 k €
404 261
≈ 88,5 k €
5
2016
1 321 763
≈ 294 k €
187 839
≈ 41,8 k €
7
2015
1 159 731
≈ 261 k €
184 821
≈ 41,6 k €
8
2014
1 173 116
≈ 264 k €
102 332
≈ 23 k €
22
2013
1 354 841
≈ 307 k €
153 739
≈ 34,8 k €
26
2012
1 594 352
≈ 358 k €
-140 729
≈ -31,6 k €
19

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

27,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

17,3%

Ratio de liquidité générale

3,61

Rotation des actifs

0,53

Chiffre d'affaires / salarié

310 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PORCELAIN MANUFACTURES SRL după CUI?

Cauți CUI 201128. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PORCELAIN MANUFACTURES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PORCELAIN MANUFACTURES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PORCELAIN MANUFACTURES SRL, CUI 201128, nr. Reg. Com. J12/241/1991, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PORCELAIN MANUFACTURES SRL în 2025?

PORCELAIN MANUFACTURES SRL (CUI 201128) a avut o marjă de profit net de 27,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).