Retour à la recherche

CESIGN 2006 SRL

ActifAssujetti à la TVA

CESIGN 2006 SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7112, iar în anul 2024 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 174.241 lei și un profit net de 14.024 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 20094905 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°19581CAEN 7112 n°10044

Informations générales

NomCESIGN 2006 SRL
CUI20094905
N° d'immatriculationJ2006004206352
AdresseBUCOVINEI, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal7112
Codes CAEN autorisés4941711296239699
Date d'immatriculation20/12/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

162 k RON

vs 174 k RON

≈ 32,1 k €

Profit net (2025)

-5,06 k RON

vs 14 k RON

≈ -1 k €

Capitaluri proprii (2025)

209 k RON

vs 214 k RON

≈ 41,5 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
161 975
≈ 32,1 k €
-5 059
≈ -1 k €
1
2024
174 241
≈ 35 k €
14 024
≈ 2,82 k €
1
2023
120 475
≈ 24,4 k €
-19 289
≈ -3,9 k €
1
2022
146 905
≈ 29,8 k €
41 631
≈ 8,44 k €
1
2021
129 028
≈ 26,2 k €
27 666
≈ 5,62 k €
1
2020
83 647
≈ 17,3 k €
12 222
≈ 2,53 k €
1
2019
117 596
≈ 24,8 k €
10 773
≈ 2,27 k €
2
2018
141 784
≈ 30,5 k €
138 260
≈ 29,7 k €
1
2017
110 356
≈ 24,2 k €
12 103
≈ 2,65 k €
1
2016
107 435
≈ 23,9 k €
27 089
≈ 6,03 k €
1
2015
129 661
≈ 29,2 k €
31 341
≈ 7,05 k €
1
2014
117 631
≈ 26,5 k €
30 938
≈ 6,96 k €
1
2013
120 748
≈ 27,3 k €
54 121
≈ 12,2 k €
2
2012
97 940
≈ 22 k €
44 981
≈ 10,1 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

-3,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

-2,4%

Ratio de liquidité générale

3,08

Rotation des actifs

0,68

Chiffre d'affaires / salarié

162 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2014-07-16—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CESIGN 2006 SRL după CUI?

Cauți CUI 20094905. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CESIGN 2006 SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CESIGN 2006 SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CESIGN 2006 SRL, CUI 20094905, nr. Reg. Com. J2006004206352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CESIGN 2006 SRL în 2025?

CESIGN 2006 SRL (CUI 20094905) a avut o marjă de profit net de -3,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).