Retour à la recherche

MARIO FASTER CONSULTING SRL

ActifAssujetti à la TVA

MARIO FASTER CONSULTING SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Sat Uiasca, Comuna Bascov, Argeș. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 489.348 lei și un profit net de 233.324 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 19963060 · Santé financière

Classement en 2025 : Argeș n°6823CAEN 8299 n°2655

Informations générales

NomMARIO FASTER CONSULTING SRL
CUI19963060
N° d'immatriculationJ2006002239031
AdresseUIASCA, 48, Sat Uiasca, Comuna Bascov, Argeş
Code CAEN principal8299
Date d'immatriculation18/12/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

489 k RON

vs 297 k RON

≈ 97,1 k €

Profit net (2025)

233 k RON

vs 78,6 k RON

≈ 46,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

-170 k RON

vs 85,6 k RON

≈ -33,8 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
489 348
≈ 97,1 k €
233 324
≈ 46,3 k €
2
2024
297 195
≈ 59,7 k €
78 582
≈ 15,8 k €
2
2023
278 097
≈ 56,2 k €
48 526
≈ 9,81 k €
3
2022
268 273
≈ 54,4 k €
86 130
≈ 17,5 k €
3
2021
257 340
≈ 52,3 k €
83 147
≈ 16,9 k €
3
2020
277 385
≈ 57,3 k €
86 953
≈ 18 k €
3
2019
193 198
≈ 40,7 k €
889
≈ 187 €
4
2018
219 302
≈ 47,1 k €
50 954
≈ 10,9 k €
4
2017
205 126
≈ 44,9 k €
42 189
≈ 9,24 k €
3
2016
213 050
≈ 47,4 k €
77 696
≈ 17,3 k €
3
2015
198 681
≈ 44,7 k €
74 769
≈ 16,8 k €
3
2014
203 889
≈ 45,9 k €
96 286
≈ 21,7 k €
3
2013
96 340
≈ 21,8 k €
26 507
≈ 6 k €
2
2012
58 277
≈ 13,1 k €
8 923
≈ 2 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

47,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

—

Ratio de liquidité générale

0,29

Rotation des actifs

5,5

Chiffre d'affaires / salarié

245 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2025-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARIO FASTER CONSULTING SRL după CUI?

Cauți CUI 19963060. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARIO FASTER CONSULTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARIO FASTER CONSULTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARIO FASTER CONSULTING SRL, CUI 19963060, nr. Reg. Com. J2006002239031, sediu Sat Uiasca, Comuna Bascov, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARIO FASTER CONSULTING SRL în 2025?

MARIO FASTER CONSULTING SRL (CUI 19963060) a avut o marjă de profit net de 47,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).