Retour à la recherche

ALIMENTARA SA

ActifAssujetti à la TVA

ALIMENTARA SA este o firmă înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 4.671.335 lei și profitul net a fost de 537.452 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 199192 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°2655CAEN 6820 n°724

Informations générales

NomALIMENTARA SA
CUI199192
N° d'immatriculationJ1991000009126
AdresseStr. MOISE NICOARA, 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation11/01/1991
Administration fiscaleDirecţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
NĂSTASE ILIEadministrator
POPA GHEORGHEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,67 M RON

vs 4,92 M RON

≈ 927 k €

Profit net (2025)

537 k RON

vs 1,71 M RON

≈ 107 k €

Capitaluri proprii (2025)

42,5 M RON

vs 42 M RON

≈ 8,44 M €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 671 335
≈ 927 k €
537 452
≈ 107 k €
2
2024
4 915 270
≈ 988 k €
1 711 769
≈ 344 k €
2
2023
3 645 867
≈ 737 k €
1 378 125
≈ 279 k €
2
2022
3 915 384
≈ 794 k €
3 137 053
≈ 636 k €
2
2021
4 371 470
≈ 888 k €
2 779 937
≈ 565 k €
1
2020
3 304 325
≈ 683 k €
2 294 729
≈ 474 k €
1
2019
3 400 378
≈ 717 k €
2 329 865
≈ 491 k €
2
2018
4 041 922
≈ 869 k €
2 845 819
≈ 612 k €
2
2017
2 478 297
≈ 543 k €
1 130 422
≈ 247 k €
2
2016
1 933 120
≈ 430 k €
880 309
≈ 196 k €
1
2015
2 306 244
≈ 519 k €
1 354 493
≈ 305 k €
1
2014
2 167 202
≈ 488 k €
1 273 671
≈ 287 k €
1
2013
2 181 940
≈ 494 k €
1 137 114
≈ 257 k €
2
2012
2 107 927
≈ 473 k €
1 048 512
≈ 235 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

11,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

1,3%

Ratio de liquidité générale

0,45

Rotation des actifs

0,09

Chiffre d'affaires / salarié

2,34 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ALIMENTARA SA după CUI?

Cauți CUI 199192. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ALIMENTARA SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ALIMENTARA SA?

Datele de facturare sunt denumirea ALIMENTARA SA, CUI 199192, nr. Reg. Com. J1991000009126, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ALIMENTARA SA în 2025?

ALIMENTARA SA (CUI 199192) a avut o marjă de profit net de 11,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).