Retour à la recherche

STEEL ENGINEERING SRL

ActifAssujetti à la TVA

STEEL ENGINEERING SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 367.131 lei și un profit net de 148.835 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 19651760 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°12561CAEN 7112 n°5856

Informations générales

NomSTEEL ENGINEERING SRL
CUI19651760
N° d'immatriculationJ35/4021/2006
AdresseBRAN, 4, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal7112
Date d'immatriculation12/12/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CSASZAR ELODadministrator
CSASZAR OLGAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

367 k RON

vs 209 k RON

≈ 72,9 k €

Profit net (2025)

149 k RON

vs 777 RON

≈ 29,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

150 k RON

vs 44,3 k RON

≈ 29,8 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
367 131
≈ 72,9 k €
148 835
≈ 29,5 k €
3
2024
209 379
≈ 42,1 k €
777
≈ 156 €
3
2023
290 818
≈ 58,8 k €
101 817
≈ 20,6 k €
3
2022
213 569
≈ 43,3 k €
37 116
≈ 7,53 k €
3
2021
237 692
≈ 48,3 k €
53 656
≈ 10,9 k €
2
2020
255 210
≈ 52,8 k €
118 725
≈ 24,5 k €
2
2019
211 344
≈ 44,5 k €
71 627
≈ 15,1 k €
2
2018
307 807
≈ 66,1 k €
209 744
≈ 45,1 k €
2
2017
288 944
≈ 63,3 k €
169 541
≈ 37,1 k €
2
2016
188 247
≈ 41,9 k €
94 939
≈ 21,1 k €
1
2015
107 541
≈ 24,2 k €
50 048
≈ 11,3 k €
1
2014
87 104
≈ 19,6 k €
24 242
≈ 5,45 k €
1
2013
150 921
≈ 34,2 k €
59 194
≈ 13,4 k €
2
2012
144 102
≈ 32,3 k €
59 214
≈ 13,3 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

40,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99%

Ratio de liquidité générale

2,54

Rotation des actifs

1,49

Chiffre d'affaires / salarié

122 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-12-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STEEL ENGINEERING SRL după CUI?

Cauți CUI 19651760. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STEEL ENGINEERING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STEEL ENGINEERING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STEEL ENGINEERING SRL, CUI 19651760, nr. Reg. Com. J35/4021/2006, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STEEL ENGINEERING SRL în 2025?

STEEL ENGINEERING SRL (CUI 19651760) a avut o marjă de profit net de 40,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).